چاک شومر می گوید مرگ RBG ، رابطه نامزدی نامزد این حزب برای مجلس سنا به دموکرات ها تمام شد


چاك شومر رهبر اقلیت سنا به اهداكنندگان دموكرات گفت كه مرگ قاضی روت بدر گینسبورگ و رابطه خارج از ازدواج كال كونینگام نامزد سنا شانس حزب را برای به دست آوردن مجدد سنا از بین برده است ، منابع مطلع از این تماس به Axios گفتند.

سومر صریحاً ناتوانی كونینگهام را در “نگه داشتن زیپ خود” مقصر دانست زیرا دموكراتها نتوانند بیش از 50 كرسی در كنگره بعدی داشته باشند ، به گفته Axios. امید سنای دموکرات ها اکنون به جورجیا بستگی دارد ، جایی که دور دوم مشخص خواهد کرد که آیا دموکرات ها می توانند اکثریت کمی را به دست آورند یا حزب در نهایت تنها با 48 کرسی در اختیار خواهد داشت. (مرتبط: هزینه های مصاف نهایی مجلس سنای جورجیا)

در طول مکالمه ، سامر نه تنها از عدم جذب استیسی آبرامز برای نامزد شدن در مجلس سنا در جورجیا پشیمان شد ، بلکه با موفقیت کانینگام را نیز استخدام کرد.

کال کانینگهام ، نامزد دموکرات ، در حال بحث و گفتگو درباره سناتور جمهوری خواه فعلی تام تیلیس در کارولینای شمالی است. (تصویر صفحه / یوتیوب WAVY TV 10)

براساس بیشتر تخمین ها ، دموکرات ها ترجیح دادند اکثریت سنا را به دست آورند تا جمهوری خواهان بتوانند رای کمتری بگیرند ، و این بیش از انتظارات در سراسر کشور در انتخابات نوامبر است. علاوه بر سناتور کارولینای شمالی ، تام تیلیس ، که به طور غیر منتظره کانینگام را شکست داد ، سناتور ماین سوزان کالینز ، نامزد دموکرات خود ، سارا گیدئون را شکست داد ، اگرچه در سال 2020 هیچ نظر سنجی از افکار عمومی را رهبری نکرد.

حتما بخوانید:
ردیاب فندکی خودرو - ایران رهیاب

آکسیوس گفت: سومر در تماسی گفت که مرگ گینزبرگ به کالینز این امکان را داده است تا در مورد رقابت های خالی آینده دادگاه عالی در مورد رقابت خود تجدید نظر کند. امتناع وی از رای دادن به امی كونی بارت احتمالاً باعث افزایش محبوبیت وی در میان دموكرات ها و مستقلان در ایالت خود شده است ، گرچه كلینز دو سال پیش به دلیل رأی دادن به عدالت توسط برت كاوانو پس از متهم شدن وی به خشونت جنسی مورد انتقاد شدید قرار گرفت.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید