چارلز کوچ در حالی که PAC خود صدها هزار نفر را به جورجیا ریخت گفت: “ما فقط به عنوان پارتیزان درگیر شدیم.”


چارلز جی کوچ ، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل صنایع کوچ ، گفت که او “فقط با عضو شدن در حزب اشتباه کرد” تا به نامزدها کمک کند در انتخاباتی پیروز شوند که از اهداف او حمایت نکنند ، حتی اگر کمیته او برای اقدامات سیاسی سرمایه گذاری زیادی در دور دوم سنا در جورجیا گزارش می کند Axios.

کوچ روز دوشنبه در مصاحبه ای با Axios HBO گفت: “خوب ، ما فقط با حزبگرایی به اشتباه به جای اینکه او را غیرحزبی بدانیم ، اشتباه گرفتیم.”

کوچ در این ویدئو گفت: “منظور من کیست ، اگر به ما کمک کند افرادی را انتخاب کنیم که قهرمان این سیاست ها باشند که به مردم فرصت می دهد ، آنها می توانند با کمک به دیگران به موفقیت بالقوه خود پی ببرند.” .

کوچ در این ویدئو ابراز ناامیدی کرد که مشخص شد نامزدهایی که سازمان وی به آنها کمک کرده و آنها را آزمایش کرده اند ، عقاید سیاسی متفاوتی از آنچه انتظار داشتند داشته اند.

کوچ در مصاحبه ای گفت که وقتی در تلویزیون شاهد بود “برخی از سیاستمداران ما به آنها کمک کردیم” سیاست هایی را که مخالف مهاجرت بودند ، در معرض اصلاح قرار دادند ، اعتراف کرد که آنها “گول” زده اند. از عدالت کیفری ، از سیاست خارجی صلح آمیز تر. “

“و سپس ، پس از انتخاب آنها ، من انتظار نداشتم كه آنها در مورد همه موارد با ما به توافق برسند ، اما حداقل در برخی از اصلی ترین مواردی كه ما كار كردیم و كه آنها گفتند قهرمان هستند. و سپس خلاف این عمل را انجام دهید. “

حتما بخوانید:
ترامپ تعدادی اصلاحات در قیمت گذاری دارو در سال 2020 امضا کرد. در اینجا نحوه جابجایی سوزن آورده شده است

وی گفت: “نه ، ما نتوانستیم نتیجه بگیریم و … تمام هدف ورود به سیاست یافتن افرادی بود كه به ما كمك كنند تا به سمت جامعه ای با حقوق برابر و منافع متقابل كه مردم می توانند پتانسیل خود را دریابند ، پیش برویم.” کوچ در ویدئو. کوچ افزود که آنها در خلاف جهت اهداف خود حرکت می کنند.

به گفته Axios ، دیوید هوکس ، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Stand Together و یک همکار دو ساله با کوچ ، گفت: آمریکایی ها برای اقدام برای رونق Koch super PAC سرمایه گذاری زیادی در مسابقات سنا در جورجیا انجام می دهند ، که تصمیم می گیرد کدام حزب سنا را کنترل کند. (مرتبط: نژاد سنا در گرجستان مهمتر از انتخابات است. اما ترامپ در کجا قرار می گیرد؟)

هوكس به مایك آلن ، بنیانگذار Axios ، گفت كه گروه وی مدتی از سناتور جمهوری خواه جورجیا دیوید پوردو حمایت می كرد ، زیرا “آنها تصور می كنند كه در صورت بازگشت به سنا او واقعاً می تواند تغییر ایجاد كند.”

نگاه میکنم:
https://www.youtube.com/watch؟v=a_b0AKiKVkQ

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید