پیام شکرگذاری بایدن: ما افراد بیمار را پیدا خواهیم کرد ، “آنها را از بین ببر”.


رئیس جمهور منتخب جو بایدن در سخنرانی چهارشنبه شکرگذاری برنامه های دولت خود برای ویروس کرونا را بیان کرد و همچنین از آمریکایی ها خواست تا با این رنج ها همدل باشند.

بایدن گفت که سیاست های جدید دولت وی روند همه گیری ویروس کرونا را در روز اول تغییر می دهد. وی همچنین از خانواده ها خواست که سنت های خود را کنار بگذارند و برنامه های تعطیلات خود را به اجتماعات کوچک محدود کنند ، همانطور که وی گفت که خانواده اش قصد دارند این کار را انجام دهند.

“آزمایشات بیشتر. ما افراد مبتلا را پیدا خواهیم کرد و آنها را از یکدیگر دور می کنیم و باعث کاهش سرعت عفونت می شویم. بایدن گفت: “تجهیزات محافظتی بیشتر برای تجارت و مدارس ما.” “دولت فدرال اختیارات عظیمی برای مبارزه با ویروس دارد و من به شما متعهد می شوم که از همه این اختیارات برای هدایت یک واکنش هماهنگ ملی استفاده خواهم کرد.”

وی توضیح داد كه دولت فدرال به تنهایی نمی تواند ویروس را از بین ببرد و از آمریكایی ها خواست كه در زندگی خود تغییراتی ایجاد كنند كه بتواند به كاهش شیوع COVID-19 كمك كند. (مرتبط: قاضی دستور تعلیق صدور گواهینامه از نتایج انتخابات پنسیلوانیا را پس از اینکه ایالت قبلاً آنها را تأیید کرد ، صادر کرد)

بایدن افزود: “به یاد داشته باشید ، ما با یک ویروس می جنگیم ، نه با یکدیگر مبارزه می کنیم … ما هنوز ماه ها از این نبرد در پیش داریم.”

بایدن با تشکر از داستان شکرگذاری حتی در میان رنجها ، آمریکایی ها را ترغیب کرد تا روز پنجشنبه با آن جشن بگیرند.

گرچه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، انتخابات را رسماً به رسمیت نشناخته است ، اما وی به اداره خدمات عمومی اجازه داده است تا روند انتقال را آغاز کند. وی همچنین اجازه داد که جلسات توجیهی اطلاعاتی را با تیم انتقالی بایدن به اشتراک بگذارد.

حتما بخوانید:
کولیس اندازه گیری چیست؟
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید