پنسیلوانیا نتایج ریاست جمهوری خود را برای جو بایدن تایید کرد


پنسیلوانیا رسماً نتایج انتخابات خود را تصدیق کرد و رئیس جمهور منتخب جو بایدن را برنده این ایالت اعلام کرد.

تام وولف ، فرماندار دموکرات روز سه شنبه در توئیتی نوشت: “وزارت امور خارجه پنسیلوانیا امروز نتایج انتخابات 3 نوامبر در پنسیلوانیا را برای ریاست و معاون رئیس جمهور ایالات متحده تأیید کرد.”

در نتیجه ، بایدن 20 رأی انتخاباتی ایالت را به دست خواهد آورد. اگرچه پیش بینی های هواشناسی وضعیت را بعنوان یک نقطه عطف احتمالی در انتخابات ریاست جمهوری تصور می کردند ، بایدن با بیش از 80 هزار رأی برنده آن شد.

پنسیلوانیا همچنین مورد پرونده های قضایی متعددی توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ قرار گرفته است که تلاش می کند نتایج را در این ایالت لغو کند. تیم حقوقی وی بدون هیچ مدرکی اعلام کرد که به اندازه کافی تقلب برای لغو کل نتیجه انتخابات پیدا کرده است و تیم تحت رهبری رودی جولیانی ، شهردار سابق نیویورک ، با طرح شکایت در ایالت خواستار برنده شدن ترامپ با وجود اینکه بایدن دریافت کرد رای بیشتر (مرتبط: قاضی دعوی ترامپ را رد می کند ، انگیزه “تن” را ایجاد می کند)

پات تومی ، سناتور جمهوری خواه پنسیلوانیا ، که در سال 2022 بازنشسته می شود ، از معدود سناتورهای حزب جمهوری خواه است سلام علنی بایدن برای پیروزی خود و از ترامپ خواست “نتیجه را بپذیرد”.

حتما بخوانید:
سناتور پردو می گوید که می خواهد بلیط مبارزات انتخاباتی Ocasio-Cortez را برای حریف دموکرات خود بخرد

پنسیلوانیا پس از صدور گواهینامه در میشیگان در روز دوشنبه ، دومین ایالت “دیوار آبی” است که نتایج آن را تأیید می کند.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید