پلیس استرالیای جنوبی: “شما نمی توانید برای پیاده روی سگ یا ورزش از خانه خارج شوید”


پلیس استرالیای جنوبی روز چهارشنبه گفت خروج از خانه برای پیاده روی با سگ یا ورزش تحت محدودیت های ویروس کرونا ویروس ممنوع است.

به گزارش گاردین ، ​​دولت استرالیای جنوبی یک قفل شش روزه ایجاد کرده است ، از نیمه شب چهارشنبه ، پس از گزارش 22 مورد تایید شده ، آغاز می شود. (مرتبط: شهردار دی سی به جرم دستگیری وکلائی که پیام های Pro-Life را در پیاده رو نوشتند تحت محاکمه است)

یک زن زیر سوال می رود پلیس روز چهارشنبه برای توییتر در مورد ویژگی های قفل ، درخواست “برای به خاطر شوهر احمقی ام که این کار را می کند # کارن از برایتون ناله ، آیا می توانید اطلاعات بسیار خاصی در مورد راه رفتن با سگ پخش کنید. ”

پلیس استرالیای جنوبی گفت: “سلام ، آندره ، شما نمی توانید برای راه رفتن سگ یا آموزش از خانه خارج شوید.” (مربوط می شود: عکس ها نشان می دهد که فرماندار گاوین نیوسوم در داخل منزل شام خورده است ، گفته می شود درب شیشه باید بسته شود زیرا مهمانی بیش از حد قوی بود)

عکس روی صفحه ، توییتر.

گاردین گزارش داد ، نخست وزیر استفان مارشال گفته استرالیای جنوبی برای ردیابی قراردادها به یک “شکن” احتیاج دارد.

مارشال روز چهارشنبه گفت: “نگرانی ما این است که اگر این سوئیچ را نداشته باشیم … از آن جلو نخواهیم رفت.” “فرصتی دیگر برای متوقف کردن موج دوم وجود ندارد. ما در یک نقطه حساس هستیم ، اما بر این غلبه خواهیم کرد. “

پروفسور نیکولاس اسپورییر ، رئیس ارشد بهداشت ایالت ، گفت: “به دلیل خطر بالای انتقال بیشتر به جامعه ، همه این موارد مشکوک به عنوان عفونی درمان می شوند.” وی افزود: “ما می خواهیم كه مردم طی شش روز آینده به خانه خود بروند ، اطمینان حاصل كنند كه از وضعیت اقتصادی خوبی برخوردار هستند و واقعاً تا آنجا كه می توانند زمان خود را در این یك مكان سپری می كنند و فقط غذای اساسی ، نیازهای اولیه پزشکی و موارد دیگر را می گذارند.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید