پلوسی بخشودگی فلین را توسط ترامپ محکوم کرد و آن را “فساد جدی و سو abuse استفاده فاحش از قدرت” دانست


رئیس مجلس ، نانسی پلوسی ، بخشش رئیس جمهور دونالد ترامپ به مایکل فلین در روز چهارشنبه را محکوم کرد و آن را “اقدام فساد جدی و سو abuse استفاده آشکار از قدرت” دانست.

رئیس اتاق نانسی پلوسی (D-CA) در جریان کنفرانس مطبوعاتی هفتگی خود در مرکز بازدید کنندگان اتاق با خبرنگاران صحبت کرد. (عکس از ال دراگو / گتی ایماژ)

ترامپ روز چهارشنبه مشاور امنیت ملی سابق خود را عفو کرد و پس از اعتراف به جرم فلین به عنوان بخشی از تحقیقات رابرت مولر ، وکیل ویژه ، به محدودیت قانونی فلین پایان داد.

ترامپ گفت: “من افتخار می کنم که اعلام کنم ژنرال مایکل تی. فلین یک عذرخواهی کامل دریافت کرده است.” توییت. (مربوط می شود: مایکل فلین: “با عرض پوزش از اینکه گناهکار شدم”)

پلوسی در بیانیه ای گفت این تصمیم کاملاً بی اساس است.

وی گفت: “عذرخواهی رئیس جمهور ترامپ از مایکل فلین ، که دو بار به جرم دروغگویی به FBI در رابطه با روابطش با یک دشمن خارجی اعتراف کرد ، عملی فساد جدی و سو abuse استفاده آشکار از قدرت است.” “ترامپ یک بار دیگر از حق عفو برای محافظت از کسانی که دروغ می گویند برای سرپوش گذاشتن بر عمل ناشایست خود استفاده می کند ، درست مانند زمانی که جایگزین حکم مشاور مبارزات انتخاباتی راجر استون شد که به هفت اتهام محکوم شد.”

پلوسی ادعا می کند که “اقدامات فلین نقض جدی و خطرناک امنیت ملی ما است” و “او باید پاسخگو باشد”. وی پیشنهاد کرد که رئیس جمهور همچنان منافع خود را بالاتر از منافع کشور قرار داده و “عدالت را سیاسی” کند.

حتما بخوانید:
وزارت امور خارجه مقامات حزب کمونیست چین را با استفاده از "تاکتیک های ارعاب" برای سکوت مخالفان تحریم کرد

پلوسی ادامه داد: “متأسفانه ، این بخشش دلیل دیگری بر این است که ترامپ قصد دارد از آخرین روزهای حضور خود در دولت برای تضعیف قانون قانون پس از شکست ریاست جمهوری خود استفاده کند.” “در کنگره جدید ، ضروری است که قانون دموکراسی را مجلس دموکراتهای مجلس و سنا تصویب کنیم ، که مانع سو abاستفاده هر رئیس جمهور از قدرت عفو می شود.”

خانواده فلین در بیانیه خود قدردانی خود را از رئیس جمهور ابراز داشتند: “امروز خانواده فلین از رئیس جمهور دونالد جی سپاسگزار هستند. ترامپ که دعای ما و ملت را با برداشتن بار سنگین بی عدالتی از دوش یک برادر ، مایکل ، با عذرخواهی کامل برای بی گناهی خود ، مستجاب کرد. “

واشنگتن ، دی سی - 24 ژوئن: مایکل فلین ، مشاور رئیس جمهور دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ، در 24 ژوئن 2019 در واشنگتن از دادگاه E. Barrett Prettyman خارج شد.  حکم فلین حداقل برای دو ماه دیگر به حالت تعلیق در خواهد آمد.  (عکس: الکس وروبلوسکی / گتی ایماژ)

مشاور سابق رئیس جمهور دونالد ترامپ ، مایکل فلین ، دادگاه E. Barrett Prettyman را در 24 ژوئن 2019 در واشنگتن ترک می کند. حکم فلین حداقل برای دو ماه دیگر به حالت تعلیق در خواهد آمد. (عکس: الکس وروبلوسکی / گتی ایماژ)

“ما از رئیس جمهور ترامپ تشکر می کنیم که به فداکاری برادر ما در این نبرد برای حقیقت ، قانون اساسی ، جمهوری ما و هر آنچه آمریکا در سرتاسر جهان برای آن دفاع می کند – یک چراغ واقعی آزادی است.” (مرتبط: FBI قصد دارد تحقیقات مایکل فلین را خاتمه دهد و سپس پیتر استوک مداخله کند)

پس از آنكه فلین ادعای تقصیر خود را پس گرفت ، دادستان كل ویلیام بار دستور دادگاه مجدد ارتش بازنشسته آمریكا را صادر كرد.

متعاقباً ، وزارت دادگستری در 7 مه درخواست رد کلیه اتهامات را مطرح كرد و خاطرنشان كرد FBI مدارك وكلا را از وكلات فلین دریغ كرده است.

حتما بخوانید:
برای خرید تتر با قیمت مناسب کلیک کنید
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید