پاسخ مطلق است: فاوسی می گوید به کارگروه COVID-19 بایدن خواهد پیوست


دکتر آنتونی فاوسی گفت که در صورت درخواست ، روز چهارشنبه در طی مصاحبه ای با C-SPAN موضع خود را در مورد کار گروه جو بایدن رئیس جمهور انتخاب خواهد کرد.

فاوتسی در حین مصاحبه گفت: “البته ، بله ، پاسخ مطلق است.”

به گزارش هیل ، مقامات رئیس جمهور تازه وارد روز چهارشنبه به خبرنگاران گفتند که تیم انتقالی بایدن بلافاصله جلسات توجیهی “همه س questionsالات مربوط به پاسخ COVID-19” را آغاز می کند. به گفته هیل ، مقامات گفتند که توجیهات شامل صفر برای زنجیره تامین تجهیزات محافظ شخصی ، توزیع و آزمایش واکسن ویروس کرونا می باشد.

“من پایگاه ها را با رئیس ستاد ران کلین لمس کردم. ما گفتگوی مهمی درباره آجیل و چیزهای مهم نداشته ایم. ” “ما امیدواریم که تیم انتقال و کارگروه بتوانند اطلاعاتی در اختیار آنها قرار دهند که مسئولیت پذیری آنها را آسان تر و کارآمدتر کند.”

معاون ستاد انتخاباتی و مدیر ارتباطات بایدن ، کیت بدینگ فیلد ، روز چهارشنبه گفت که رئیس جمهور منتخب “نیازی به گفتگو با دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ندارد. (مرتبط: دکتر فاوسی هشدار می دهد که ایالات متحده ممکن است شاهد “افزایش تصاعدی” در موارد ویروس کرونا باشد که منجر به کریسمس می شود)

بدینگ فیلد گفت: “ما فکر نمی کنیم که بایدن رئیس جمهور منتخب نیاز به گفتگو با رئیس جمهور ترامپ داشته باشد.” “ما معتقدیم که ما اطلاعات مورد نیاز تیم های خود را به دست می آوریم.”

انستیتوی ملی آلرژی و بیماریهای عفونی و تیم انتقال بایدن بلافاصله به درخواست بنیاد دیلی کالر نیوز برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

حتما بخوانید:
بهترین تهویه مطبوع پنجره ای 2022

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید