پات تومی ، سناتور جمهوری خواه پنسیلوانیا به بایدن تبریک می گوید و از ترامپ می خواهد “نتیجه را بپذیرد”


پات تومی ، سناتور جمهوری خواه پنسیلوانیا ، رئیس جمهور دونالد ترامپ را به “پذیرش نتیجه انتخابات” فراخوانده و پیروزی جو بایدن رئیس جمهور منتخب را تبریک گفت.

توومی در بیانیه ای گفت كه رئیس جمهور “تمام گزینه های قانونی معتبر را به اتمام رسانده است” با استناد به تصمیم قاضی منطقه آمریكا متیو بران برای رد تلاش مبارزات انتخاباتی ترامپ برای جلوگیری از نتایج صدور گواهینامه در پنسیلوانیا.

“رئیس جمهور ترامپ با تصمیم امروز قاضی متیو بران ، یک جمهوریخواه محافظه کار قدیمی که من می دانم یک وکیل منصفانه و بی طرفانه هستم ، برای برکناری کارزار انتخاباتی ترامپ ، تمام گزینه های قانونی قابل قبول را برای به چالش کشیدن نتیجه مسابقه ریاست جمهوری پنسیلوانیا خسته کرده است. تومی نوشت.

سناتور پنسیلوانیا این تصمیم را آخرین تصمیم “مجموعه ضررهای رویه ای” برای مبارزات انتخاباتی ترامپ خواند و گفت که با هم “تایید می کنند جو بایدن در انتخابات سال 2020 پیروز شد و چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده خواهد شد.”

“من به رئیس جمهور منتخب بایدن و معاون رئیس جمهور كاملا هریس پیروزی خود را تبریک می گویم. او هر دو کارمند دولت اختصاص داده شده است و من برای آنها و برای کشورمان دعا خواهم کرد. “

تومی پس از بررسی لیست دستاوردهای دولت ترامپ ، از جمله انتصاب سه قاضی دادگاه عالی و “جعل توافق نامه های صلح تاریخی در خاورمیانه” ، به ترامپ پیشنهاد کرد “نتایج انتخابات را بپذیرد و روند انتقال ریاست جمهوری را تسهیل کند”. “اطمینان حاصل شود که او به خاطر این دستاوردهای استثنایی به یادگار مانده است” و “برای کمک به اتحاد کشور ما”. (مرتبط: کوین مک کارتی: جمهوری خواهان می توانند “خانه را در خانه اداره کنند”)

حتما بخوانید:
بررسی واقعیت: آیا این تصویر تبلیغاتی برای اقدام مورد نیاز مادران است؟

جمهوریخواه پنسیلوانیا به عنوان تنها سناتورهای حزب جمهوریخواه که به بایدن تبریک می گویند به لیزا مورکوفسکی از آلاسکا ، میت رامنی از یوتا ، بن ساسه از نبراسکا و سوزان کالینز از ماین پیوست.

تومی قصد دارد وقتی سیاست وی در سال 2022 به پایان می رسد از سیاست کناره گیری کند.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید