وکیل عالی ترامپ در ویسکانسین ادعا می کند که رای خود او غیرقانونی بوده است

[ad_1]

روزنامه میلواکی ژورنال-سنتینل روز یکشنبه گزارش داد ، بهترین وکیل رئیس جمهور دونالد ترامپ در ویسکانسین ادعا می کند که او و همسرش در انتخابات سال 2020 غیرقانونی رأی داده اند.

جیم تروپیس ، قاضی سابق شهرستان دان ، رهبر مبارزات انتخاباتی ترامپ برای به چالش کشیدن نتیجه انتخابات ایالت 3 نوامبر است. ژورنال-سنتینل گزارش داد ، وی و مبارزات انتخاباتی استدلال می کنند که دولت باید چندین روش رأی گیری را غیرقانونی تلقی کند ، از جمله رأی گیری غایب ، روشی که او و همسرش زودتر به آن رأی دادند.

طبق گزارش ژورنال-سنتینل ، Trupis از پاسخ دادن به س questionsالات مربوط به روش رأی دادن خود امتناع ورزید ، اگرچه او اذعان داشت که رای خود در میان کسانی است که کمپین برای رد کردن آنها رای داده است. (مرتبط: در اینجا نحوه شمارش و بررسی صندوق های پستی برای جلوگیری از کلاهبرداری وجود دارد)

مبارزات انتخاباتی ترامپ هفته گذشته با هدف قرار دادن شهرستانهای میلواکی و دان ، خواستار سرشماری جزئی در ویسکانسین شد. این کمپین به دنبال آن است که اگر هیچ رکورد کتبی از شخصی که آن رأی را درخواست کرده باشد وجود نداشته باشد ، همه رأی های غایب را کنار بگذاریم ، که این در مورد او و همسرش صدق نمی کند.

تاکنون کنگره های شورای منطقه ای دان ، درخواست انتخاباتی ترامپ را رد کرده اند. رئیس جمهور منتخب جو بایدن اندکی پس از روز انتخابات با 20565 رأی این ایالت را از آن خود کرد. قرار بود روند سرشماری این ایالت تا روز چهارشنبه به اتمام برسد ، اما کارگران می گویند تلاش های بیشمار ترامپ برای رای دادن روند کار را کند کرده است. طبق مجله Sentinel ، این ایالت همچنان در مسیر تکمیل سرشماری تا 1 دسامبر است.

تروپیس هفته گذشته در بیانیه ای با اعلام شمارش آرا گفت: “ما نتایج واقعی انتخابات را نمی دانیم تا زمانی كه فقط آرای قانونی شمارش شود.” ما برای اطمینان از اینکه همه آمریکایی ها می توانند به نتایج انتخابات آزاد و عادلانه در ویسکانسین و سراسر کشور اعتماد کنند ، ما مبارزه برای شفافیت و صداقت را در روند انتخابات خود متوقف نخواهیم کرد. “

مبارزات انتخاباتی ترامپ پرونده های قضایی زیادی با نتایج چالش برانگیز در سراسر کشور تشکیل داده است. تاکنون لباس ها شکست خورده و رو به زوال هستند.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes