وکیل دادگستری از 55 رأی بی شماری در رقابت کنگره در نیویورک ، تقسیم بر 12 رأی ، رونمایی کرد


آلن گوردون ، وکیل دادگستری چنانگو روز سه شنبه در نامه ای گفت که کمیسیون انتخابات شهرستان 55 رأی گیری زود هنگام برای بیست و دومین دوره انتخابات را در کنگره نیویورک پیدا کرده است ، جایی که تنها 12 رأی باعث تقسیم دو نامزد شده است.

گوردون در نامه ای به قاضی دادگاه عالی اسكات دل كنته گفت ، قبلاً آرا voting زودرس رأی داده نشده بود و كمسیون انتخابات تشخیص داد كه 44 رأی آرا شمارش شده است ، در حالی كه 11 رای توسط رای دهندگان ثبت نشده ارائه شده است.

دل كونته به هشت شهرستان در منطقه كنگره دستور داد كه روز دوشنبه شماره به روز شده را به دادگاه ارائه دهند. نتیجه نهایی نشان داد که نامزد کنگره حزب جمهوری خواه کلودیا تنی ، که بین سال های 2017 و 2019 نماینده مجلس بود ، 155،492 رأی و نماینده فعلی دموکرات ، آنتونی بریندیسی ، 155،480 رأی کسب کرد ، WBNG گزارش داد.

کارول فرانکلین ، کمیسر انتخابات شهرستان چنانگو به اخبار محلی گفت که همه آراots تازه گشوده شده آرا submitted ارائه شده در اوایل دوره رأی گیری در ایالت بوده و هیچ توضیحی در مورد علت شمارش آنها نداشته است.

حتما بخوانید:
کاخ سفید گزارش شده است که با فشار دادن به ویروس کرونا ، استفاده از مک کانل و پلوسی ، این مسئله به پایان رسیده است

به گزارش آسوشیتدپرس ، 44 رأی باقیمانده به طور بالقوه می تواند تیغ تینی را از بین ببرد ، اما انتظار می رود DelConte در مورد بیش از 2000 رأی غایب و امضا برای مسابقه کنگره رقابت کند. ، اما آرا پستی به تدریج مزیت خود را از بین برد.

گوردون به كمسیون انتخابات توصیه كرد 44 رای را باز نكند و آنها را در دفاتر خود ایمن نگه دارد. وی در این نامه نوشت: “من به دنبال راهنمایی از دیوان در مورد چگونگی ادامه بحث در مورد این آرا additional اضافی هستم.” (مرتبط: نیکول مالیوتاکیس منطقه نیویورک را به دموکرات مکس رز قرمز ، بدون صندلی برگرداند)

بر اساس گزارش Utica Observer-Dispatch ، کمیسیون انتخابات شهرستان چنانگو تحت تأثیر حمله باج افزار پیش از انتخابات قرار گرفت و قادر به ارسال نتایج بررسی قضایی نبود. DelConte یک مهلت اصلاح شده برای ارسال پیشنهادات در مورد پرونده و یک مهلت اصلاح شده برای روزنامه های مخالف و پیشنهادات متقابل صادر کرد.

WBNG گزارش داد ، استدلال های شفاهی در مورد این درخواست ها در 7 دسامبر در دادگاه عالی ایالت برنامه ریزی شده است. در شهرستانهای هركیمر ، مدیسون و اسوگو ، تجدید نظرهای جزئی در شمارش آرا انجام شد و هنوز هم ممكن است شماری از كنگره ها وجود داشته باشد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید