وکیل ترامپ گفت دادخواست جدید ویسکانسین “تغییری” در پیروزی بایدن در انتخابات ایجاد نخواهد کرد


مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه دادخواست جدیدی را در ویسکانسین تشکیل داد ، اما به گفته دادستان ارشد دولت ترامپ بعید است پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن را لغو کند.

به گفته تونی ویسکانسین ، فرماندار فاکس نیوز ویسکانسین ، جیم تروپیس ، قاضی سابق شهرستان دانمارک ، چالش های حقوقی ترامپ در ویسکانسین را رهبری می کند و می گوید این دادخواست جدید با رد ده هزار رای و ادعا می کند که این سوusesاستفاده ها 220 هزار رای را تحت تأثیر قرار داده است. پیروزی بایدن در روز دوشنبه. نتیجه کل انتخابات لغو نخواهد شد ، حتی اگر ویسکانسین ترامپ را برگرداند ، به گفته تروپیس.

تروپیس به فاکس نیوز گفت: “فاش کردن دقیقاً نحوه سو was استفاده از روند انتخابات ویسکانسین ، جدای از پیروزی رئیس جمهور ترامپ ، برای این انتخابات بسیار ارزشمند است ، اما واقعیت این است که بعید است آرای انتخاباتی کشورمان نتیجه کلی را تغییر دهد.” “با این وجود ، ما نشان می دهیم که نتایج این انتخابات باید بدون شک زیر سوال برود.”

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده و کیمبرلی گیل فویل در حالی صحبت می کنند که دونالد ترامپ جونیور در تظاهرات “آمریکا را دوباره بزرگ بساز” در فرودگاه منطقه ای کنوشا در 2 نوامبر سال 2020 در کنوشا ، ویسکانسین سخنرانی کند. (عکس از BRENDAN SMIALOWSKI / AFP از طریق گتی ایماژ)

این دادخواست جدید چند روز پس از آن انجام شد که ویسکانسین به تقاضای کارزار انتخاباتی ترامپ ، سرشماری جزئی را به اتمام رساند. به گزارش آسوشیتدپرس ، بایدن با برتری 20600 رأی وارد شمارش دو شهرستان شد و با برتری نزدیک به 20700 رأی بیرون آمد. (مرتبط: دادگاه عالی پنسیلوانیا دادخواست سرکوبگرانه مایک کلی علیه طرفدار ترامپ را رد کرد)

حتما بخوانید:
جزئیات محاسبه مالیات بر ارزش افزوده از طریق سامانه مودیان

تلاش های تیم حقوقی ترامپ پس از انتشار گزارش های رسانه ای مبنی بر اینکه دادخواست اولیه Trupis رای خود را غیرقانونی می داند ، در ویسکانسین سنگین آغاز شد. در این دادخواست از ایالت خواسته شده است که همه آرا “” غایب “را باطل کند ، روشی برای رای گیری زودهنگام در ایالتی که هم تروپی و هم همسرش در انتخابات سال 2020 از آن استفاده کردند.

سخنگوی کاخ سفید Kaylee McEnany گفت که ترامپ رسماً آن را به رسمیت نمی شناسد تا زمانی که تمام چالش های حقوقی او تمام شود و این چالش ها کاهش یابد. با این حال ، ترامپ تأیید کرده است اگر کالج انتخابات پیروزی بایدن را تأیید کند ، کاخ سفید را ترک خواهد کرد.

ترامپ همچنین به اداره خدمات عمومی (GSA) دستور آغاز روند انتقال را داد و به جامعه اطلاعاتی اجازه داد كه جلسات توجیهی طبقه بندی شده را با تیم انتقال بایدن به اشتراک بگذارد.

برخی از اعضای کابینه ترامپ همچنین اعلام کرده اند که در روز بازیگری استعفا می دهند و این امر ورود آینده بایدن به کاخ سفید را تقویت می کند.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید