وکیلی که گفت برای انتقال رأی در دور دوم سنا به جورجیا در حال تحقیق است: گزارش


به گزارش فاکس نیوز ، یک وکیل فلوریدا تحت تحقیق است زیرا وی گفت که موقتاً برای رأی دادن در جورجیا برای رأی دادن در انتخابات دور دوم سنا در 5 ژانویه ثبت نام می کند.

فاکس نیوز با استناد به یک ویدیوی فیس بوک که قبلاً پاک شده بود گزارش داد ، اوایل این ماه ، بیل پرایس خطاب به یک گروه محلی حزب جمهوری خواه ، که در آن تمایل خود را برای حرکت به میدان جنگ و تغییر نام رأی دهندگان اعلام کرد. به گفته فاکس ، مقامات گرجی می گویند که انتقال به محل زندگی برای هدف صریح رای گیری جرم است.

به نقل از فاکس ، پرایس به جمع جمهوری خواهان گفت: “اگر مجلس سنا را در 5 ژانویه در جورجیا از دست بدهیم ، ونزوئلا خواهیم شد.” “و من از هرکدام از شما دعوت می کنم که هم اتاقی من در جورجیا باشید. من در حال حاضر ثبت نام رای دهندگان خود را تغییر می دهم و از دو میلیون نفر دعوت می کنم که هم اتاقی من باشند. “

سناتور آمریکایی دیوید پوردو (R-GA) هنگام تجمع “محافظت از اکثریت” در نمایشگاه ملی و مرکز کشاورزی جورجیا در 19 نوامبر سال 2020 در پری ، جورجیا (جسیکا مک گوان / گتی ایماژ) با جمعیت طرفداران صحبت کرد.

فاکس گزارش داد که وکیل فلوریدا از طریق ویدئو شنیده می شود و آدرس برادرش را که در جورجیا زندگی می کند به جمعیت می دهد.

به گفته فاکس ، وی گفت: “فقط چند ماه گذشته است.” “ما اتوبوسی خواهیم داشت که درست در اینجا قرار دارد و یک روز قبل از 5 ژانویه به آتلانتا می رود و شما ممکن است مجبور باشید به من کمک کنید تا در 6 ژانویه به فلوریدا برگردم.”

حتما بخوانید:
آستانه. بازبینی شده در 7 مه 2022

فاکس گفت ، مقامات جورجیا گفتند “فقط ساکنان دائمی حق رأی دادن” در دور دوم را دارند ، که این توازن قدرت در سنا را تعیین می کند. (مرتبط: دور دوم سنا در جورجیا 272 میلیون دلار هزینه تبلیغات را فقط در 22 روز می بیند)

دیدر هولدن ، رئیس کمیسیون انتخابات شهرستان پالینگ ، جایی که وکیل در مورد ثبت نام برای رای دادن صحبت می کند ، گفت: “وکیل باید بهتر بداند.” “این یک کلاهبرداری است ، به ویژه پس از سخنرانی وی در فیس بوک.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید