وكیل می گوید ، شهردار دی سی معترضانی را كه نوشتند “Black Preborn Lives Lets Matter” نوشتند “مجازات” كرد زیرا سخنرانی آنها درباره زندگی بود

[ad_1]

دنیس هارل ، مشاور ارشد آزادی اتحاد ، روز جمعه به بنیاد خبری Daily Caller News گفت ، موریل بوئزر ، شهردار DC معترضان را به خاطر نوشتن “زندگی سیاهان متولد شده مهم است” مجازات می کند زیرا سخنرانی آنها طرفدار زندگی است.

هارل به DCNF گفت: “حق آزادی بیان برای همه است ، نه فقط کسانی که دولت با آنها موافق است ، نه فقط کسانی که قدرت را دارند.” “دولت ناحیه کلمبیا ، شهردار و شهر عملا دانشجویان مادام العمر و بنیاد فردریک داگلاس را به دلیل آزادی بیان برای مجازات مجازات کردند.”

اتحاد دفاع از آزادی (ADF) نماینده دادگستری بنیاد فردریک داگلاس و دانشجویان مادام العمر در دادخواست علیه باوزر و ناحیه کلمبیا در پی دستگیری دو دانشجوی زندگی در ماه اوت است. (مرتبط: شهردار دی سی به جرم دستگیری وکلائی که پیام های Pro-Life را در پیاده رو نوشتند تحت محاکمه است)

اداره پلیس متروپولیتن (MPD) وارنر دپریست 29 ساله و اریکا کاپورالتی 22 ساله را به دلیل گچ احساسات طرفدار زندگی ، از جمله شعار “زندگی سیاه و سفید متولد شده مهم است” ، در راه سقط جنین برای کلینیک برنامه ریزی شده برای والدین دستگیر کرد.

این دستگیری ها پس از آن انجام شد که اوایل تابستان سال جاری بووزر دستور داد شعار “Black Lives Matter” در خیابان های دی سی نقاشی شود. این نقاشی دیواری نماد پرچم DC را شامل می شد – دو نوار افقی پوشیده شده با سه ستاره – پس از آن فعالان “Defund the Police” را رنگ آمیزی کردند ، و عبارت را مانند “Black Lives Matter = Defund the Police” به نظر می رسد.

واشنگتن ، دی سی – 05 ژوئن: مردم در خیابان شانزدهم پیاده روی می کنند ، پس از آنکه داوطلبان ، با اجازه از شهر ، در 5 ژوئن سال 2020 ، واشنگتن دی سی ، “Black Lives Matter” را در خیابانی نزدیک کاخ سفید رنگ می کنند. (عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

واشنگتن پست گزارش داد ، دولت بوئزر پرچم DC را برداشته ، اما به Defund پلیس اجازه می دهد که باقی بماند.

دفتر Bowser از اظهار نظر در مورد DCNF خودداری کرد. (مرتبط: پلیس DC نشان می دهد که چرا نوجوانانی را که در حال نوشتن پیام های گچ طرفدار زندگی هستند دستگیر می کنند)

هارل به DCNF گفت كه باوسر با شعار “زندگی سیاه” در خیابان های دی سی نقاشی “كاملاً خوب” است و به تقابل این دو حادثه اشاره كرد و تأكید كرد كه “دولت باید به دلیل تبعیض از نظر مسوول پاسخگو باشد”.

هارل گفت: “این یک نمونه واقعاً واضح بود که دی سی تبادل نظر در مورد زندگی را با اجازه دادن به صداهای دیگر با پیام های دیگر ، اما ساکت کردن دانش آموزان و مجازات آنها برای زندگی ،”

هارل به DCNF گفت ، دانشجویان مادام العمر و بنیاد فردریک داگلاس به دنبال تأیید هستند که اولین اصلاحیه از طریق دادخواست جدید از آزادی بیان همه محافظت می کند.

وی ادامه داد: “بردباری و احترام به تفاوت های حسن نیت هنگامی ضروری است که ما در جامعه کثرت گرا با بسیاری از مردم از دیدگاه های مختلف زندگی کنیم.” “ما باید این آزادی را داشته باشیم و آزادی برای یک گروه به معنای آزادی برای گروه های دیگر است.”

هارل در پایان گفت: “من فکر می کنم اگر مردم مسئله سقط جنین را کنار بگذارند و نکته اصلی را در اینجا درک کنند ، این فقط یک سوال ناب آزادی بیان است و اینکه آیا آمریکایی ها قادر به استفاده از حقوق گفتاری خود هستند یا باید از این ترس داشته باشند که کسی که قدرت را در اختیار دارد ممکن است حرفهایش را دوست نداشته باشد و سپس در زندان خواهد بود. “

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes