وقتی پنس معاون مطبوعاتی کنفرانس مطبوعاتی را ترک کرد ، هرج و مرج فوران می کند


خبرنگاران پس از آنکه مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ، روز پنجشنبه بدون پرسیدن س questionsال ، جلسه توجیهی درباره گروه ویژه کرونا ویروس را فریاد زد ، فریاد زدند.

پنس با رهبری اولین جلسه توجیهی گروه ویژه ویروس کرونا در ژوئیه ، از خبرنگاران تشکر کرد و پس از یک جلسه توجیهی تقریباً 90 دقیقه ای محل را ترک کرد. با توجه به فیلم های منتشر شده در توییتر ، خبرنگاران بلافاصله هنگام بیرون آمدن پنس از اتاق س askingال کردند.

“چرا دولت فدرال س askingال نمی کند؟” خبرنگاری در این ویدئو شنیده می شود.

یکی دیگر از خبرنگاران خط اول ایستاد و ظاهر شد تا دستان خود را در هوا بلند کند در حالی که کسی گفت: “چه خبر است؟”

در حالی که سخنان خبرنگاران آزادی پنس را زیر سوال می برد ، خبرنگاری شنیده می شود که می پرسد: “چگونه نمی توانید س questionsال کنید؟”

وقتی این ویدئو به پایان رسید ، کسی انتخابات را بالا برد و فریاد زد “همه شما انتخابات دموکراتیک را تضعیف می کنید!”

حتما بخوانید:
سه چهارم شرکت‌های انگلیسی از تحریم‌های روسیه ضرر کردند

در طی یک جلسه توجیهی ، الکس هازارد ، وزیر بهداشت و خدمات بشری گفت Pfizer مجوز اضطراری (EUA) را برای واکسن ویروس کرونا در اختیار سازمان غذا و دارو (FDA) قرار می دهد.

نگاه میکنم:

پنس گفت که پس از تأیید واکسن توسط FDA ، بلافاصله ارسال می شود. (مرتبط: جیک تاپر خواستار واکسن کرونا ویروس “موفقیت بی اندازه” برای دولت ترامپ است)

وی افزود: “ما برنامه ای در دست اجرا داریم كه پس از آنكه FDA به این نتیجه رسید كه این واكسن ایمن و مثر است ، ما باید سیستمی را شروع كنیم كه ظرف 24 ساعت از تحویل این واكسن به بیمارستان ها ، مراكز بهداشتی و درمانی و 24 ساعت پس از تزریق واقعی شروع می شود. وی گفت: “از این واکسن در آمریکایی ها.”

بر اساس آمار دانشگاه جان هاپکینز ، این خبر یک روز پس از آن منتشر شد که ایالات متحده بیش از 250،000 مورد مرگ ویروس کرونا را گزارش کرده است.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید