وزیر خارجه جورجیا گفت ترامپ او را “زیر اتوبوس” انداخت – “خانواده به او رأی می دهند ، آن را به او می دهد”


وزیر امور خارجه جورجیا برد رافنسپرگر گفت رئیس جمهور دونالد ترامپ وی را به زیر اتوبوس انداخت ، حتی اگر خانواده اش به او رأی دادند و برای کارزار انتخاباتی وی پول اهدا کردند.

در مقاله USA Today که روز چهارشنبه منتشر شد ، رافنسپرگر تصمیم خود را برای درخواست شمارش دستی نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 توضیح داد و بر حملات مداوم طرفداران ترامپ به او و خانواده اش متمرکز شد.

به نقل از فاکس نیوز ، رافنسپرگر گفت: “این باید چیزی باشد که گرجی ها باید آن را جشن بگیرند ، صرف نظر از اینکه کاندیدای مورد علاقه ریاست جمهوری آنها برنده یا باخته است.” “برای کسانی که تعجب می کنند ، مال من گم شده است – خانواده من به او رأی دادند ، به او هدیه دادند و اکنون او توسط او به زیر اتوبوس پرتاب شده است.”

رافنسپرگر ادامه داد: “بسیاری از هموطنان جمهوری خواه من زن و مرد با صداقت هستند.” “آنها هر روز آن را نشان می دهند: آنها برای رأی دهندگان خود می جنگند ، برای آزادی می جنگند و برای انتخابات عادلانه و معتبر می جنگند.”

وی در پایان گفت: “در چنین شرایطی ، ما به رهبران صداقت برای راهنمایی ما نیاز داریم.”

تظاهرکنندگان در روز شنبه ، 21 نوامبر 2020 ، هنگام تجمع در حمایت از رئیس جمهور دونالد ترامپ در مقابل پایتخت ایالت جورجیا در آتلانتا ، جورجیا ، ایالات متحده آمریکا جمع شدند. براد رافنسپرگر ، وزیر خارجه گرجستان ، پیروزی جو بایدن در این ایالت را تأیید کرد. (عکاس: داستین چمبرز / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

كلی لوفلر ، رئیس جمهوری جمهوری گرجستان و دیوید پوردو ، در تاریخ 9 نوامبر بیانیه مشتركی صادر كردند و خواستار استعفا رافنسپرگر برای اداره انتخابات در سراسر كشور شدند. در بیانیه ای ، هر دو سناتور که در ماه ژانویه با دور دوم مواجه شدند ، به رافنسپرگر برخورد کردند و گفتند که آنها از نحوه شمارش آرا تاکنون راضی نیستند. (مرتبط: سناتورهای جورجیا لوفلر ، بیانیه مشترکی در مورد برکناری پردو در خواست فراخوان وزیر خارجه GA برای استعفا

حتما بخوانید:
موتور 206 RC

این دو سناتور به رافنسپرگر گفتند که نباید آرای غیرقانونی شمارش شود و وی را به عدم اطمینان از شفافیت در انتخابات متهم کردند. (مرتبط: وزیر امور خارجه گرجستان ، برد رافنسپرگر ، شمارش کامل آرا در سال 2020 را اعلام کرد)

رافنسپرگر ادعا می کند که برخی از جمهوری خواهان ، از جمله سناتور کارولینای جنوبی ، لیندزی گراهام ، هنگام شمارش آرا در سرتاسر کشور از وی س ifال کردند که آیا وی توانایی حذف رأی گیری قانونی را بر اساس عواملی مانند امضا matching مطابقت دارد؟


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید