وزیر امور خارجه گرجستان تأیید کرد ، لین وود ، وكیل طرفدار ترامپ از سال 2004 در حزب اولیه جمهوری خواه رای نیافته است.


  • وزیر امور خارجه جورجیا به بنیاد خبری دیلی کالر گفت ، لین وود ، وکیل طرفدار ترامپ از سال 2004 در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان رای نیافته است.
  • وود روز چهارشنبه در طی یک راهپیمایی گفت که جمهوری خواهان نباید در انتخابات دور دوم گرجستان در ژانویه رای دهند که سرنوشت سنا را تعیین می کند زیرا در آن تقلب می شود.
  • وود سابقه اهدا به دموکرات ها و جمهوری خواهان را دارد ، همانطور که توسط داده های ایالات متحده و انتخابات فدرال نشان داده شده است.

وین طرفدار طرفدار ترامپ ، لین وود ، كه روز چهارشنبه در یك راهپیمایی گفت جمهوری خواهان در جورجیا نباید در مرحله بعدی رای گیری كنند تا تعیین كنند كه آیا حزب جمهوری خواه مجلس سنا را در اختیار دارد یا خیر ، از سال 2004 در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان رای نیافته است.

والتر جونز ، وزیر امور خارجه جورجیا روز پنجشنبه به بنیاد خبری دیلی کالر گفت: “درست است که او از سال 2004 در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان رای نیافته است.”

Candice Bros ، مدیر ارتباطات برایان كمپ ، فرماندار جمهوری خواه جورجیا ، بعدازظهر چهارشنبه گرافیكی را نشان داد كه وود در انتخابات مقدماتی دموكراتهای ایالت در سالهای 2006 ، 2008 ، 2010 و 2018 رأی داده است. برادران گفتند كه این نمودار “توسط دقت از وزیر خارجه گرجستان. “

وود و سیدنی پاول ، وکیل سابق مبارزات انتخاباتی ترامپ ، در راهپیمایی روز چهارشنبه توقف سرقت از جمهوری خواهان در جورجیا خواستند تا رای خود را به GOP Sens حفظ کنند. کلی لوفلر و دیوید پوردو در انتخابات دور دوم ژانویه آینده ، با بیان اینکه این “یک انتخابات تقلبی دیگر” است. “

وود در حین تجمع گفت: “آنها رای شما را به دست نیاوردند.” “آن را به آنها ندهید. چرا به خاطر خدا برگردیم و در انتخابات جدید جعلی رأی بدهیم! “

اگر لوفلر و پوردو در انتخابات آینده به رقیب دموکرات خود باختند ، دموکرات ها کنترل سنا را در دست می گیرند.

حتما بخوانید:
ترامپ جمهوریخواهان را به "سرد شدن پا" در حذف بند 230 متهم می کند

وود همچنین كمپ را به داشتن یك عامل خارجی كه برای چین در جریان تجمع كار می كرد متهم كرد. و روز سه شنبه ، وود از ترامپ خواستگاری کرد توییت کردن قانون اساسی را به حالت تعلیق درآورند و حکومت نظامی اعلام کنند تا ارتش بتواند انتخاب مجدد ملی برای انتخابات 2020 را کنترل کند ، که به گفته وی جعلی است.

سوابقی که برای اولین بار توسط Breitbart News از کمیته امور مالی کمپین جورجیا منتشر شد نشان می دهد که وود از سال 2006 تاکنون نزدیک به 40 هزار دلار به کاندیداها و گروه های دموکرات کمک کرده است ، از جمله 1000 دلار به PAC مستقر در جورجیا در سال 2010. اختصاص داده شده به انتخابات زنان دموکرات منتخب. همچنین سوابق نشان می دهد که وود در سال 2018 مبلغ 6،600 دلار به کمپ کمک کرده است.

به گفته میشل نون ، طبق اسناد کمیسیون انتخابات فدرال ، وود همچنین 100 دلار به مدعی دموکراسی پوردو در انتخابات جورجیا 2014 کمک کرد.

سوابق FEC نشان می دهد که وود در مجموع 2300 دلار به مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سال 2008 و در مجموع 500 دلار به جان ادواردز نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق در سال 2004 کمک کرده است.

سوابق FEC همچنین نشان می دهد که وود به طور قابل توجهی به گروه ها و علل جمهوری خواهان کمک کرده است ، از جمله 380،000 دلار به کمیته پیروزی ترامپ ، 251،000 دلار به کمیته ملی جمهوری خواه ، 10،000 دلار به کمیته سناتور جمهوری خواه ملی ، و بیش از 15،000 $. برای کارزار انتخاباتی ترامپ.

حتما بخوانید:
آیا ادعاهای ترامپ در مورد "انتخابات جعلی" به شانس CSO در دور دوم سنا جورجیا آسیب می رساند؟

حامیان برجسته ترامپ پس از اظهارات وود در روز چهارشنبه علیه وی وود ظاهر شدند. (مرتبط: منحصر به فرد: متحدان ترامپ پیرو حزب هنرمندان حزب دموکرات ، لین وود و سیدنی پاول ، پیرامون اظهارنظرها درباره دور دوم مجلس سنا در جورجیا پیروی می کنند)

نیوت گینگریچ ، رئیس سابق پارلمان صبح پنجشنبه گفت که وود و پاول “کاملاً مخرب” بودند ، و گفت استراتژی “رأی ندهید” آمریکا را فلج می کند. یک حساب توییتر که توسط ستاد انتخاباتی ترامپ اجرا می شود ، گزارش بریت بارت را برجسته کرده و سهم وود به نامزدهای دموکرات را پوشش می دهد.

چوب حفاظت شده اظهارات وی در صبح روز پنجشنبه در توییتر ، گفت که انتخابات نوامبر گرجستان “غیرقانونی و خلاف قانون اساسی” است و این دولت باید سیستم انتخاباتی خود را قبل از دور دوم انتخابات ژانویه اصلاح کند.

“من دموکرات نیستم. من جمهوری خواه نیستم. من یک میهن پرست آمریکایی هستم که معتقد است این امر برای آزادی ما مهم است [Trump’s] وود در توییتر خود نوشت: “پیروزی به رسمیت شناخته می شود و تقلب در سیستم رأی گیری ثابت می شود.”

وود به ایمیل یا سوالات تلفنی موسسه حقوقی خود به همین نام پاسخ نداد.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید