وزیر امور خارجه گرجستان “بازیگران غیر صادق” را به دلیل “گمراه کردن” POTUS On Dominion پرتاب می کند


وزیر امور خارجه گرجستان براد رافنسپرگر روز دوشنبه یک نشست خبری برگزار کرد که در آن او از “بازیگران غیر صادقی” جدا شد که به گفته وی رئیس جمهور دونالد ترامپ و طرفدارانش را به دلیل ادعای تقلب در انتخابات در انتخابات 2020 گمراه می کنند.

رافنسپرگر اطلاعات به روزي در مورد روند سرشماري در گرجستان ارائه داد و گفت كه نتايج اين كار بايد روز چهارشنبه اعلام شود. وی همچنین گفت که رای دهندگان باید “اطمینان داشته باشند که نتایج درست است” ، حتی با آنچه وی “به دلیل انتشار” اطلاعات غلط “توسط برخی از نزدیکترین حامیان رئیس جمهور توصیف کرد. (اختصاصی: مقامات ترامپ می گویند او انگیزه ای برای ویروس اردک امضا خواهد کرد ، اما من فکر نمی کنم که او احتمال این را پیدا کند)

استرلینگ ، ویرجینیا – 27 نوامبر: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده در تاریخ 27 نوامبر سال 2020 در استرلینگ ، ویرجینیا در باشگاه ملی گلف ترامپ گلف بازی خواهد کرد. رئیس جمهور ترامپ پس از بازی گلف برای تعطیلات آخر هفته عازم کمپ دیوید است. (عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

وی گفت: “افرادی وجود دارند که از احساسات بسیاری از طرفداران ترامپ با ادعاهای خارق العاده ، نیمه حقیقت ، اطلاعات غلط سو explo استفاده می کنند ، و صریحاً ، آنها همچنین رئیس جمهور را گمراه می کنند”.

بعداً در کنفرانس مطبوعاتی ، مدیر اجرای سیستم رأی گیری جورجیا ، گابریل استرلینگ ، افزود که توطئه های پیرامون Dominion “جنون ، رویاهای تب دار” و بخشی از “اسارت اینترنتی” بود که هیچ “مدرکی” بر ادعاهای آنها وجود نداشت.

حتما بخوانید:
آنچه شما باید درباره جدیدترین اعضای تیم کاخ سفید بایدن بدانید اینجاست

او رد نظریه ها را با بازی در یک “مرکز خرید وحشتناک” مقایسه می کند ، در حالی که هر جمله رد شده با “حتی دیوانه وار” جایگزین می شود.

نگاه میکنم:

سیدنی پاول ، وکیلی که پیشتر با تیم انتخاباتی ترامپ مرتبط بود ، قبلاً نظریه های زیادی درباره ماشین های رای گیری دومینیون مطرح کرده است ، از جمله اینکه سخت افزار مورد استفاده بخشی از توطئه ای بود که توسط کمونیست های کوبا ، ونزوئلا و چین برای سرقت پشتیبانی می شد. در انتخابات ترامپ و برایان كمپ ، فرماندار جورجیا ، در این طرح ادعا شده است.

سرانجام ، مبارزات انتخاباتی ترامپ با پاول شکست ، اما ترامپ و برخی از طرفداران وی همچنان به اتهامات دو هفته گذشته ادامه دادند.

ترامپ صبح روز دوشنبه در توییتر خود گفت كه كمپ از استفاده از “اختیارات خارق العاده” خود برای تحقیق در مورد انتخابات ، كه “معدن طلا” “تقلب” را نشان می دهد ، پرهیز می كند.
منبع: outlandernews.ir

حتما بخوانید:
ساده سازی ترانزیت از طریق اجرای پروژه ای بیم بین گمرکات ایران و هند

دیدگاهتان را بنویسید