وزارت دادگستری در حال بررسی طرح بخشودگی کاخ سفید است


بر اساس اسناد دادگاه که روز سه شنبه منتشر شد ، بازرسان فدرال در حال بررسی این هستند که آیا کسی سعی در رشوه دادن به مقامات کاخ سفید برای بخشش ریاست جمهوری کرده است.

در این اسناد که به شدت ویرایش شده است ، گفته می شود که دادستان ها در حال تحقیق در مورد “طرح لابی پنهانی” هستند که در آن دو نفر “به عنوان لابی گری برای مقامات ارشد کاخ سفید عمل می کنند” تا از بخشش فرد ناشناس عفو کنند.

در این اسناد که برای اولین بار توسط CNN گزارش شد ، هویت بخشنده و یا واسطه های شخص نبود.

قاضی بریل هاول ، قاضی ارشد دادگاه منطقه واشنگتن ، اسناد را به همراه تصمیمی که وی در مورد اینکه آیا ایمیل های دریافتی از بازپرس با امتیاز وکیل موکل محافظت می شود ، چاپ کرد.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در مراسم جشن گلزار در روز جشن ملی در 11 نوامبر سال 2020 در قبرستان ملی آرلینگتون در آرلینگتون ، ویرجینیا شرکت کرد. (BRENDAN SMYALOVSKI / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

در 28 آگوست ، هاول حکم داد که محققان می توانند ایمیل ها را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد طرح ادعای رشوه بررسی کنند. (مرتبط: ترامپ مایکل فلین را عفو می کند)

نظر هاول در مورد این پرونده تا روز سه شنبه همچنان در دست چاپ بود که در آن وی دستور داد سند ویرایش شده جزئی منتشر شود.

در این درخواست 18 صفحه ای آمده است که ایمیل های فاش شده با حکم جستجو نشان دهنده این نیست که برای تأیید بخشودگی پرداخت مستقیم صورت گرفته است. در عوض ، آنها پیشنهاد می كنند كه متقاضی بخشش به دلیل “مشاركت های قابل توجه قبلی در مبارزات انتخاباتی” انتظار داشت كه یك واسطه ناشناس در طرح ادعایی كمك كند.

حتما بخوانید:
نامه نمایندگان بخش خصوصی به رئیس جمهور / با اشاره به 4 چالش اصلی؛ پیشنهاد تک نرخی شدن ارز

این افشاگری زمانی اتفاق می افتد که رئیس جمهور دونالد ترامپ پیش از ترک دفتر خود در 20 ژانویه 2021 موجی از بخشش داشته باشد. ترامپ چهارشنبه گذشته مایکل فلین ، مشاور سابق امنیت ملی را عفو کرد.

نیویورک تایمز گزارش داد که وودی ترامپ ، رودی جولیانی با رئیس جمهور درباره بخشش پیشگیرانه گفتگو کرده است. گفته می شود جولیانی تحت تحقیقات فدرال در مورد تجارت خارجی و معاملات لابی قرار دارد.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید