“واقعاً با وقار و با اخلاق”: مگان مک کین بایدن را تبریک می گوید و از او می خواهد “جسورانه” ملت را رهبری کند


پس از آنکه تعدادی از سازمان های خبری از جمله آسوشیتدپرس وی را برنده انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 اعلام کردند ، مگان مک کین روز شنبه در توئیتر به معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن تبریک گفت.

مگان مک کین ، مجری مشترک برنامه The ABC News توییت تبریک او به جو بایدن ، نامزد ریاست جمهوری دموکرات ، او را به خاطر شخصیتش ستایش می کند. آسوشیتدپرس ، فاکس نیوز و سایر رسانه ها گزارش دادند که بایدن روز شنبه رئیس جمهور دونالد ترامپ را شکست داده و رئیس جمهور منتخب شد.

“تبریک می گویم آقای رئیس جمهور! تو[Joe Biden]مک کین در توئیتی نوشت: “یکی از مردان واقعاً شایسته و با اخلاقی که من تا به حال امتیاز شناختن آن را داشتم.” “لطفا ملت ما را با شجاعت به سمت بهبودی و دوجانبه گرایی سوق دهید.” (مرتبط: در اینجا چگونگی توسعه داستان در کشورهای مهم در میدان جنگ وجود دارد)

به گزارش AP ، پدر مگان مک کین ، سناتور جمهوری خواه جمهوری خواه سابق ، جان مک کین ، که در سال 2018 بر اثر سرطان مغز درگذشت ، با بایدن دوست بود ، در حالی که آنها با وجود اختلافات سیاسی در سنا با هم خدمت می کردند. مادر او ، سیندی مک کین ، در یک ویدیو برای کنگره ملی دموکرات در ماه آگوست ظاهر شد و از بایدن در ماه سپتامبر حمایت کرد.

حتما بخوانید:
سدریک ریچموند دلیل پیروزی در کنگره ترامپ را "افزایش میزان مشارکت جمهوری خواهان" می داند

بایدن در دسامبر 2017 به مگان مک کین در The View پیوست و او را به خاطر تشخیص پدرش دلجویی کرد. مانند APA جان مک کین ، پسر بایدن نیز تشخیص داده شد و به دلیل سرطان مغز درگذشت.

“شما باید امید خود را حفظ کنید. امید وجود دارد. “بایدن در ملاقات با مگان مک کین در نمایش. “شما باید امیدوار باشید.”

در همین حال ، ترامپ هنوز انتخابات را به رسمیت نشناخته است و مبارزات انتخاباتی وی چندین پرونده قضایی را در ایالت های سراسر کشور تشکیل داده است.

وی گفت: “این انتخابات هنوز تمام نشده است.” بیانیه جمعه. “پیش بینی نادرست جو بایدن به عنوان یک برنده براساس نتایج چهار کشور انجام شده است که بسیار نهایی نیستند.”

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید