وارنوک گفت آمریکا باید در حمایت از سخنرانی دونالد ترامپ در سال 2016 “توبه” کند.

[ad_1]

در آستانه پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات رئیس جمهور آمریکا در سال 2016 ، رافائل وارنوک ، نامزد فعلی مجلس سنای دموکرات جورجیا ، گفت که آمریکا باید به دلیل حمایت از ترامپ و “احترام به سفیدی” “توبه” کند.

وارنوک اظهارات خود را هنگام سخنرانی در اکتبر 2016 در مدرسه علمیه Candler Thelanta در آتلانتا ، درست قبل از شکست ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2016 هیلاری کلینتون بیان کرد. واشنگتن فری بیکن اولین سخنرانی خود را در روز شنبه انجام داد.

“اگر این درست باشد که شخصی که بر اخبار مسلط شده و ماهها بحث را مسموم کرده است باید توبه کند ، پس این حقیقت مضاعف است که ملتی که بتواند چنین شخصی را تولید کند و ویروسی وی را ویروسی کند باید توبه کن ، “طبق ویدئو ، وارنوک گفت. (مرتبط: “ما لیستی داریم”: کارشناسان و دموکرات ها قصد دارند تا طرفداران ترامپ را مسئول بدانند)

نامزدهای دموکرات سنا جان اوسوف (L) و روحانی رافائل وارنوک در راهپیمایی 24 اکتبر 2020 در دالوت ، جورجیا با یکدیگر درگیر شدند.  - همسایگان و داوطلبان در حال پخش آب و میان وعده به رأی دهندگان نقابدار هستند که با صبر و حوصله در صف انتظار رای گیری در یک روز گرم اکتبر در حومه آتلانتا Smyrna هستند.  آمریکایی ها قرار است در 3 نوامبر رأی دهند ، اما رای گیری زودهنگام مشتاقانه در اینجا صبح روز انتخابات را روشن کرده است.  جورجیا یک سنگر معتبر جمهوری خواه ، محافظه کار است و از زمان بیل کلینتون ، ساوترنر ، در سال 1992 ، دموکراتها در ایالت هلو پیروز نشده اند. اما جو بایدن (77) و دونالد ترامپ (74) ، نامزد حزب دموکرات ، رئیس جمهور جمهوریخواه و گردن در نظرسنجی ها در جورجیا.  (عکس: الیاس نوولاژ / خبرگزاری فرانسه) (عکس: الیجا نوولا / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

نامزدهای دموکرات سنا جان اوسوف (L) و روحانی رافائل وارنوک در راهپیمایی 24 اکتبر 2020 در دالوت ، جورجیا با یکدیگر درگیر شدند. (عکس از ELIJAH NOUVELAGE / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

“مهم نیست که در ماه آینده چه اتفاقی می افتد ، بیش از یک سوم ملت که با این امر موافق هستند باعث ترس است. آمریکا باید از تحسین خود برای سفیدی نمایش داده شده در این فصل توبه کند. “

وارنوک با سناتور جمهوری خواه کلی لوفلر از جورجیا در مرحله دور دوم است. دیوید پوردو ، دیگر سناتور جمهوری خواه در این ایالت ، با جان اسف ، نامزد دموکرات ها نیز در مرحله دوم قرار دارد. (مرتبط: استیسی آبرامز پیش بینی می کند که اسوف ، وارنوک “کاملا” می تواند برنده انتخابات جورجیا باشد)

وارنوک در پی تبلیغات انتخاباتی هنگامی که مشخص شد وی به عنوان کشیش جوانی در کلیسای باپتیست حبشه در هارلم ، نیویورک کار می کرد ، هنگامی که میزبان دیکتاتور کمونیست کوبا برای سخنرانی 1995 بود ، با انتقاداتی روبرو شد. وارنوک در مورد حضور کاندیدای سنا در این مراسم توضیحی نداد.

[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes