همه در مورد نماینده دن کرنشاو ، که در “Cried In The Back” در AOC Tweet غرق می شود ، سرگرم می شوند


دن کرنشاو ، جمهوری خواه تگزاس ، به دلیل پاسخ به توئیت جمهوری دموکراتیک نیویورک در Alexandria Ocasio-Cortes درباره ریشه آن ، مورد انتقاد قرار گرفت.

اوکازیو کورتس روز پنجشنبه در توییتی نوشت که سناتورهای جمهوری خواه “تمام روز روی صندلی های چرمی می نشینند” در حالی که او قبل از تصدی پست خود باید “کار سخت بدنی را در طبقه کارگر” انجام دهد.

بعدا Ocasio-Cortez روشن شده نظرات وی جمعه شب در توییت خود نوشت که هدف آنها جمهوری خواهانی است که سابقه خدمات وی را “مسخره” می کنند. (مربوط می شود: نماینده Alexandria Ocasio-Cortes 58 دلار مالیات از پیراهن غنی را ارائه می دهد)

رایان ساودرا ، خبرنگار Daily Wire ، به Ocasio-Cortes گفت و در توییتی نوشت: جمهوری خواهانی مانند Crenshaw در حالی كه AOC در یخچال گریه می كرد ، اعضای بدن خود را از دست داده بودند زیرا سفارش خود را از دست داده است.

کرنشاو به شوخی پاسخ داد که “یکی از دشوارترین تصمیماتی که وی تاکنون هنگام خدمت در افغانستان گرفته است” هنوز است یا درخشان؟ “

کرنشاو ، مهر سابق نیروی دریایی که چشم خود را در انفجار IED از دست داد ، از انتقاد خود از توییت Ocasio-Cortes در روز شنبه در جریان یک کارزار انتخاباتی برای سناتور جمهوری خواه جورجیا ، دیوید پوردو ، حمایت کرد و گفت دموکرات ها توسط افرادی مانند او کنترل می شوند. “چه کسی معتقد است که بزرگترین دشواری در زندگی فهمیدن اینکه آیا بی حرکت است یا گازدار است. “

کاربران توییتر به سرعت نظر کرنشاو را جلب کردند و انیس پارکر ، شهردار سابق دموکرات هوستون گفت که اظهارات کرنشاو “تمسخر کار صادقانه کسانی است که سعی می کنند غذا را روی میزهای خود بگذارند.”

Ocasio-Cortez نیز به این کار پیوست و اظهار داشت که اظهارات کرنشاو نشان می دهد که حزب جمهوری خواه به طبقه کارگر علاقه ای ندارد.

کرنشاو به اوکاسیو-کورتز پاسخ داد و اظهارات وی را “مضحک” خواند.

مت ویتولوك ، مشاور ارشد كمیته سنا جمهوری خواه ملی ، برای دفاع از اظهارنظر كرنشاو وارد عمل شد.

حتما بخوانید:
قیمت دریچه سقفی - شرکت صنعتی رحمتی

“دن کرنشاو سخنان AOC را به ویژه در مورد جمهوری خواهانی که سخت کوشی را نمی فهمند ، تمسخر می کند.”
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید