هریس نظرسنجی می گوید اکثریت رای دهندگان می خواهند جمهوریخواهان سنا را کنترل کنند


نظرسنجی اخیر CAPS-Harris در هاروارد نشان می دهد که اکثر رای دهندگان از جمهوری خواهانی که سنای آمریکا را کنترل می کنند حمایت می کنند.

بر اساس نظرسنجی منتشر شده روز دوشنبه توسط The Hill ، با به دست گرفتن رئیس جمهور منتخب جو بایدن دفتر بیضی شکل ، 56 درصد از رای دهندگان احتمالاً تقسیم دولت با سنا به رهبری GOP را ترجیح می دهند.

44٪ باقیمانده می خواهند دموکرات ها مجلس اعلا را کنترل کنند ، این تنها با کسب هر دو کرسی سنا برای پیروزی در انتخابات دور دوم جورجیا در 5 ژانویه حاصل می شود.

پری ، جورجیا – 19 نوامبر: (R تا L) سناتور آمریکایی دیوید پوردو (R-GA) و سناتور کلی لوفلر (R-GA) جمعیت طرفداران تظاهرات “حفاظت از اکثریت” را با سناتور تام پاموک (R-AR) موج می زنند. ) در نمایشگاه ملی جورجیا و مرکز کشاورزی در 19 نوامبر سال 2020 در پری ، جورجیا. (عکس: جسیکا مک گوان / گتی ایماژ)

مدیر CAPS-Harris ، هریس مارک پن به هیل گفت: “در حال حاضر ، رأی دهندگان خواهان یک دولت تقسیم شده هستند و رأی آنها به مجلس سنا و مجلس نمایندگان نیز این را نشان می دهد.” “با این حال ، این یک باد شدید برای دموکرات ها در انتخابات ویژه است [President] شکست مداوم ترامپ می تواند آبهای اینجا را کدر کند. “

پس از از دست دادن خالص تنها یک کرسی تاکنون ، جمهوری خواهان در حال حاضر 50 کرسی را در اختیار دارند ، در حالی که دموکرات ها 48 رای را کنترل می کنند. دیوید پردو و کلی لوفلر برای حفظ شغل خود در دور دوم ژانویه در برابر رقیب دموکرات جان اوسوف و رافائل وارنوک می جنگند.

حتما بخوانید:
بایدن یک تیم سیاست خارجی را معرفی می کند و می گوید جهان دوباره منتظر آمریکاست

در همین حال انتظار می رود جمهوری خواهان ده تا 12 کرسی مجلس نمایندگان را بدست آورند که این می تواند به معنای نازک ترین حاشیه اکثریت دموکراتیک در دهه های گذشته باشد. (مرتبط: رند پاول می خواهد 100000 آزادیخواه گرجی را ترغیب کند تا “در ماه ژانویه به جمهوریخواهان رای دهند”)

طبق نظر هیل ، نظرسنجی آنلاین نماینده بین 17 تا 19 نوامبر انجام شد و شامل 2،205 رأی دهنده ثبت نام شده بود. انتظار می رود اطلاعات کامل نظرسنجی در اواخر این هفته منتشر شود.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید