هاوس قانون ایمنی عمومی گربه بزرگ کارول باسکین را تصویب کرد ، که مالکیت گربه های بزرگ را ممنوع می کند


مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه قانون ایمنی عمومی گربه بزرگ را تصویب کرد.

این لایحه توسط کارول باسکین به تصویب رسید و در Tiger King نیز گنجانده شد. هدف این لایحه ممنوعیت تصرف عمومی گربه های بزرگ بود. این لایحه 272-114 به تصویب رسید و در واقع اصلاحیه های قانون Lacey در سال 1981 است. این قانون به طور خاص افرادی را که می توانند گربه های بزرگ ، شیر ، ببر ، پلنگ ، یوزپلنگ ، جاگوار ، قارچ یا قارچ را حمل و نقل ، فروش ، خرید ، تولید و یا مالکیت کنند ، محدود می کند. ترکیبی از این حیوانات ، گزارش Entertainment Tonight.

باسکین این لایحه را که با “حمایت دو جانبه” تصویب شد ، ستود. (مربوط می شود: یک ببر در باغ وحش کارول باسکین در طی یک وعده غذایی معمولاً دست داوطلب را گاز گرفت)

باسکین گفت: “ما خوشحالیم که قانون ایمنی عمومی گربه بزرگ برای حمایت از گربه های بزرگ در برابر آزار ، مردم و کسانی که به آنها از آسیب و مرگ و ببر در طبیعت از انقراض محافظت می کنند ، با حمایت دو جانبه مجلس را تصویب کرد.” برای ارائه لایحه در بیانیه ای در فیس بوک. “هیچ یک از این اهداف مهم به هیچ وجه مغرضانه نیست و ما امیدواریم که مجلس سنا به سرعت از این قانون پیروی کند تا قانونی شود.”

حتما بخوانید:
با نکات زیر کولر گازی خود را تقویت کنید

باسکین اصرار داشت قانون ایمنی عمومی گربه بزرگ را در اوایل این هفته تصویب کند ، زیرا یک داوطلب تقریباً از بازویش جدا شد.

“این واقعیت که ، با وجود پروتکل های ایمنی فشرده و گزارش ایمنی عالی ، چنین صدمه ای فقط می تواند خطر ذاتی کار با این حیوانات را تأیید کند و اینکه چرا ما برای حذف ردیابی در حیاط خانه ها به قانون ایمنی عمومی Big Cat نیاز داریم. در سراسر کشور و در نهایت به پناهگاه هایی تبدیل می شوند که افراد شگفت انگیزی مانند Candy Couser متعهد به مراقبت از افرادی هستند که از صنعت بیرون رانده می شوند تا هزینه یک بازی را پرداخت کنند. “
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید