نیکی هیلی از OMB Pick ، ​​Neera Tanden بایدن انتقاد می کند


نیکی هیلی ، سفیر پیشین سازمان ملل متحد ، از انتخاب جو بایدن در مورد نییرا تندن برای خدمت در دولت وی انتقاد کرد.

“تندن در گذشته قضاوت بدی نشان داده است. او گفتrealDonaldTrump “بخشی از است [a] توطئه علیه [the] هایلی روز سه شنبه نوشت: ایالات متحده تجربه بی توجهی به سناتورهای جمهوری خواه را دارد.

هیلی در توییتر خود نوشت: “یک جمله وجود دارد که می گوید” کارکنان سیاست هستند “، به همین دلیل نامزدی بایدن برای تندن بسیار نگران کننده است.

به گزارش وال استریت ژورنال ، بایدن مدیر دفتر مدیریت و بودجه تاندن را برای دولت خود انتخاب کرده است. تندن رهبر یک اندیشکده چپ میانه ، مرکز پیشرفت آمریکایی است.

پولیتیکو گزارش داد ، تاندن در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری باراک اوباما رئیس جمهور پیشین و هیلاری کلینتون وزیر خارجه سابق به عنوان مشاور ارشد سیاست خدمت کرده است. (مربوط می شود: بایدن نامزدها را برای پست های کابینه اقتصادی اعلام می کند)

“انتخاب بایدن به عنوان رئیس بودجه نیرا تندن است. تندن یکی از معماران ObamaCare است ، که به دلیل خدمت طولانی به هیلاری کلینتون به عنوان یک وفادار به کلینتون توصیف می شود و سالها در اداره یک اتاق فکر لیبرال به سر می برد و در آنجا پیشنهادهایی مانند Medicare Extra for All و Hailey را رهبری می کند. توییت سهشنبه.

حتما بخوانید:
مهاجرت ها /مهاجرت چیست /بررسی انواع مهاجرت/توصیه هایی درباره مهاجرت

به گزارش نیویورک پست ، تندن از 1 نوامبر بیش از 1000 توییت را حذف کرده است. برخی از توییت های حذف شده رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل و سناتور جمهوری خواه سوزان کالینز از ماین را مورد انتقاد قرار داده اند.

به گزارش نیویورک پست ، تاندن همچنین نظریه ای بی اساس مبنی بر از دست دادن کلینتون توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در انتخابات 2016 منتشر کرد. برخی از توییت های Tanden حذف نشده است.

چرا در مورد آن دروغ گفتی؟ “از آنجا که او می داند مردم حس شهودی دارند ، روس ها به اندازه کافی آسیب دیده اند تا بیش از 70،000 رأی را در سه کشور تحت تأثیر قرار دهند.” توییت در سال 2017

نیویورک پست گزارش داد ، کاربران توییتر که از هیلی انتقاد می کنند ، وی را ریاکار خوانده اند. برخی خاطرنشان کردند که سفیر پیشین گفته است که احتمال دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای تبدیل شدن به نامزد ریاست حزب جمهوری خواه در سال 2016 “وحشتناک” است.

تندن ، مرکز پیشرفت آمریكا ، تیم انتقال بایدن ، و مدافع برای آمریكا ، یك گروه حامی كه هیلی راه اندازی كرد ، بلافاصله به درخواست بنیاد خبری دیلی كالر نیوز برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

حتما بخوانید:
تور عمان ، تور لوکس عمان
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید