نیوت گینگریچ می گوید ترامپ باید قبل از ترک دفتر با وکلا در مورد بخشش احتمالی صحبت کند

[ad_1]

نیوت گینگریچ ، رئیس پیشین مجلس نمایندگان روز دوشنبه گفت که رئیس جمهور دونالد ترامپ باید قبل از ترک دفتر از “برخی توصیه های اصلی از وکلا” در مورد بخشش استفاده کند.

“من فکر می کنم این چیزی است که رئیس جمهور برای مشاوره از برخی وکلای اصلی ، از جمله دادستان کل ، به آن نیاز دارد. من فکر می کنم این یک خطر واقعی است. “

وی افزود: “ما هرگز ریاست جمهوری را به همان شیوه ای كه چپ صحبت می كند جرم ندانسته ایم. و اگر هنگام خروج از دفتر با احتمال زندان روبرو شوید ، این کشور بسیار خطرناک خواهد شد “. (مرتبط: جولیانی پیشنهاد می کند که قانون اساسی ترامپ را از بخشش منع نمی کند)

میزبان شان هانیت به ستون 24 نوامبر در نیویورک تایمز توسط اندرو ویسمن ، دادستان کلیدی با تحقیقات ویژه مشاور روبرت مولر در روسیه ، استناد کرد که اگر رئیس جمهور به جرم تخلف متهم است ، رئیس جمهور باید مورد تحقیق و تعقیب قرار گیرد. برخی از جنایات فدرال

ویسمن نوشت: “اما به همان اندازه که برای کشور دردناک و دشوار است ، من معتقدم دادستان کل بعدی باید از آقای ترامپ تحقیق کند و در صورت توجیه ، وی را به جرم جنایات احتمالی فدرال تحت تعقیب قرار دهد.”

هانیتی گفت: “من آن را خواندم و امروز آن را روی هوا گفتم … و اگر آنها می خواهند این كار را بكنند ، اگر بایدن هرگز رئیس جمهور شود ، من به ترامپ می گفتم:” خود را ببخشید و خانواده خود را بهانه كنید. “

گینگریچ موافقت کرد که یک احتمال کاملاً واقعی وجود دارد که مخالفان سیاسی ترامپ پس از ترک مقام خود به دنبال کمک حقوقی باشند.

“ببینید ، من فکر می کنم شما باید با یک فرض بسیار ساده شروع کنید. آنها از ترامپ متنفر هستند. آنها همه تلاش خود را برای صدمه زدن به ترامپ یا صدمه زدن به هر کسی که برای ترامپ کار کرده یا از ترامپ حمایت کرده و یا به نفع ترامپ صحبت کرده است انجام خواهند داد “، وی گفت:” این جنگ داخلی فرهنگی و این مردم برای خون بازی می کنند. این نباید ما را متعجب کند “.

هانیتی خاطرنشان کرد که “قدرت [presidential] بخشش مطلق است “، و پرسید ،” آیا او باید خودش و خانواده اش را در خارج بخشود زیرا آنها می خواهند این مرد را تا قبر بدرقه کنند؟ “

رئیس جمهور منتخب کامالا هریس در ژوئن 2019 گفت که او معتقد است وزارت دادگستری (DOJ) “پس از ترک دفتر چاره ای جز پیگیری ترامپ نخواهد داشت.” اگرچه جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب اذعان کرد که پیگرد قانونی ترامپ “برای دموکراسی چندان مناسب نیست” ، اما او گفت که وی مانع انجام این کار از سوی وزارت دادگستری نخواهد شد.

واشنگتن ، دی سی - 26 نوامبر: رئیس جمهور دونالد ترامپ در اتاق دیپلماتیک کاخ سفید در روز شکرگذاری 26 نوامبر 2020 در واشنگتن سخنرانی می کند.  پیش از این ، ترامپ از طریق ویدئو کنفرانس گفتگوی سنتی را با خدمه مستقر در خارج از کشور انجام داد.  (عکس از ارین شاف - استخر / گتی ایماژ)

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در روز شکرگذاری 26 نوامبر 2020 در واشنگتن در اتاق دیپلماتیک کاخ سفید صحبت کرد. پیش از این ، ترامپ از طریق ویدئو کنفرانس گفتگوی سنتی را با خدمه مستقر در خارج از کشور انجام داد. (عکس از ارین شاف – استخر / گتی ایماژ)

در ژوئن 2018 ، ترامپ خاطرنشان کرد که معتقد است هر زمان می تواند ببخشد ، اما از او سال کرد در توییت“چرا وقتی کاری اشتباه انجام نداده ام باید این کار را انجام دهم؟” (مرتبط: تد کروز پرونده اساسی را برای بخشش رئیس جمهور ترامپ تعیین کرد)

ترامپ روز چهارشنبه مایکل فلین ، مشاور سابق امنیت ملی را عفو کرد و پس از آنکه وی در ابتدا به عنوان بخشی از تحقیقات مولر ، به جرم خود اعتراف کرد ، به محدودیت قانونی او پایان داد.

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس ، بخشش ترامپ را “عملی فساد جدی و سو abuse استفاده آشکار از قدرت” توصیف کرد.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes