اگر منظور شما از کشت برای مصرف شخصی و کسب تجربه باشه خیر مشکلی نیست و میشه به راحتی این کار رو طبق آموزش های مقاله انجام داد .اما اگر برای کسب درآمد بخواید این کار رو انجام بدید و وسعت کشتتون زیاد باشه آپارتمان و پشت بام فضای مناسبی برای این کار نیست چون باعث ایجاد رطوبت میشه و ایجاد خسارت میکنه. لوله های گالوانیزه سپنتا تنها به روش گرم، گالوانیزه میگردند. همانند کلیه محصولات تولید شده از ورق های فولادی، قیمت لوله گالوانیزه صنعتی نیز همواره با تغییرات قیمت آهن، نوسان دارد. محصولات تولیدی این شرکت استاندارد هایی همانند DIN2440 ,DIN 2441 ,BS 1387 ,ISIRI 3360 ,ISIRI 3765 را برآورده کند. فناوری گالوانیزه سرد برای محصولات لوله ای دیگر توصیه نمی شود. تولید کننده لوله های گالوانیزه ، این نوع از لوله ها را در سایز های مختلفی تولید می کند، به گونه ای که قطعات این لوله بر اساس سفارشات، دارای سایزهای مختلفی خواهد بود. در زمان عملیات گالوانیزاسیون و آبکاری آن در دمای بالا رنگ آن بسیار براق تر از لوله گالوانیزه تولید شده به روش آبکاری سرد است.

مزیت های گالوانیزاسیون گرم نسبت به گالوانیزاسیون سرد شامل استحکام بیشتر، هزینه ساخت کمتر و سهولت انجام عملیات است. اما هرچقدر میزان اهمیت و مصرف تخصصی لوله بالا رود به نسبت از لوله های گالوانیزه سنگین استفاده می شود. جهت اطلاع از آخرین قیمت، خرید و همچنین ضخامت های این محصول مقاله خرید لوله گالوانیزه سپنتا را مطالعه کنید. لوله های گالوانیزه تا 70 درجه سانتیگراد دما را تحمل می کنند. لوله های گالوانیزه گلخانه از جنس فولاد هستند که با روش گالوانیزاسیون گرم یا سرد گالوانیزه می شوند. لولههای کمان گلخانه در اکثر مواقع با روش گالوانیزاسیون گرم، گالوانیزه میشود. طول عمر انواع لوله گلخانه ای با روش آبکاری سرد فولادی تقریبا بین ۳ تا ۵ سال می باشد و احتمال زنگ زدگی این لوله نیز وجود دارد. لوله های گالوانیزه تولید شده در بازار به صورت شاخه ای و کیلویی می باشند و فروش این لوله ها در سایت های مختلف صورت می گیرد، برای خرید انواع لوله گالوانیزه همچنین مشاهده قیمت این لوله ها می توانید به سایت مراکز عرضه کننده این لوله مراجعه کنید.

لوله گالوانیزه گرم جهت استفاده برای مکان هایی است که در تماس با رطوبت بالاست و محل هایی که احتمال زنگ زدگی بیشتری می رود.لوله گالوانیزه گرم به نوعی اطلاق می شود که هم داخل لوله و هم خارج آن گالوانیزه شود. در طی فرایند تولید لوله گالوانیزه قالیشویی پس از عملیات تست هیدرو استاتیک به روش آبکاری گرم داخل و خارج آن گالوانیزه شده و بعد دو سر آنها رزوه میشود. لوله گالوانیزه سنگین ساوه از سایز 1/2 تا “4 اینچ تولید و به بازار عرضه می شود و رنگ درپوش لوله گالوانیزه سنگین ساوه آبی می باشد. لوله گالوانیزه فنس نیز ازلحاظ سیم بندی، انواع لولههای سبک نیمه سنگین و سنگین از نظر وزن و ضخامت دسته بندی میگردد. لوله گالوانیزه فنس نیز یکی دیگر از انواع لولههای پر مصرف در صنایع مختلف حصارکشی و فنس کشی بوده و به دلیل مقاومت بیشتر در مقابل زنگ زدگی و پوسیدگی نسبت به گالوانیزه سرد و همچنین تولید در انواع ضخامت و وزنهای متفاوت از محبوبیت و استفاده بیشتری برخوردار میباشد. در نتیجه ضخامت روی بر سطح آن ها بیشتر است (حدود ۴۰ تا ۸۰ میکرون).

در این روش لوله در دمای بالا درون حوضچه مذاب قرار می گیرد تا فلز روی بر سطح آن بنشیند. به همین دلیل پایداری و طول عمر لوله هایی که به روش گالوانیزاسیوم گرم گالوانیزه می شوند بیشتر است. لوله های گالوانیزه در بازار، بیشتر با نام لوله های آهنی سفید شناخته می شود و در نامگذاری فرقی بین این دو نوع لوله گذاشته نمی لوله گالوانیزه چاه آب شود. کاربرد لوله های گالوانیزه ساوه با توجه به نوع تولید آن ها در زمینه های زیر مورد استفاده قرار می گیرد. ایجاد پوشش روی بر سطح لوله گالوانیزه نسبت به شیوههای دیگر که در برابر زنگزدگی و خوردگی انجام میشود، کمهزینهتر است، پس صرفهی اقتصادی این لوله اولین مزیتی است که دارد. لوله گالوانیزه سازه گلخانه از لوله سیاه تولید میشود، پس از رول کردن ورق و جوش دادن درزها تولید و ساخته میشود. اما پیش از استفاده از ورقههای فولادی برای رول کردن، آنها را در حوضچه مذاب فلز روی غوطه ور میکنند. در این روش لوله های فولادی را در شرایطی با دمای بالاتر (حدود ۴۴۰ درجه سانتی گراد) گالوانیزه می کنند. این لوله ها زیر مجموعه لوله های فولادی هستند. جنس این لوله ها از آهن سفید نورد شده است که درز آن توسط دستگاههای درز جوش به هم جوش داده میشود.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از لوله گالوانیزه 1 اینچ ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر