نکات مهم در خرید انگشتر مردانه

اشتراک گذاری

انتخاب انگشتر مردانه ممکن است دشوارتر از انتخاب انگشتر باشد، اما هنوز هم می تواند بسیار دشوار باشد، به خصوص اگر شما یک مرد خوش سلیقه باشید. این فقط به این دلیل نیست که گروه‌های عروسی مردانه در همه قیمت‌ها، شکل‌ها، عرض‌ها و متریال‌ها عرضه می‌شوند، بلکه به این دلیل است که یک تکه جواهری است که شما به‌طور ایده‌آل برای تمام عمر آن را تکان خواهید داد. و در حالی که نمی‌توانیم لزوماً در مورد توصیه‌های حلقه ازدواج مردانه مشاوره بدهیم (می‌دانید، زیرا ما شما را نمی‌شناسیم)، می‌توانیم راهنمای کلی در مورد خرید انگشتر مردانه ارائه دهیم، امیدواریم شما را در مسیر درست قرار دهیم. از این رو، لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید انگشتر مردانه که با مشارکت مردانه انگشترهای آنلاین نوشته شده است، مطالعه کنید. اوه، و اتفاقا، نامزدی شما را تبریک می گویم! شما در حال ازدواج هستید، درست است؟ درست؟ سلام؟

https://www.bestreview.ir/best-men-ring-brands

همچنین ممکن است دوست داشته باشید:

راهنمای مرد برای جالب نگه داشتن چیزها در اتاق خواب

نکات مهم برای انتخاب کت و شلوار عروسی

راهنمای کامل خرید تاکسیدو

 

عرض حلقه ازدواج مردانه

انتخاب پهنای حلقه ازدواج مردانه

همانطور که احتمالاً می دانید، حلقه ها انواع مختلفی از عرض ها را ارائه می دهند و حلقه های ازدواج مردانه نیز از این قاعده مستثنی نیستند. برای سادگی، عرض را به سبک های باریک (4 میلی متر)، متوسط (6 میلی متر) یا عریض (8 میلی متر) می پزیم. یعنی حلقه باریکتر یا حلقه با عرض متوسط می خواهید یا حلقه پهنتر؟ قبل از پاسخ دادن، باید توجه داشته باشید که اکثر مردان نوارهایی را انتخاب می‌کنند که حداقل 4 میلی‌متر عرض دارند، حلقه‌های پهن‌تر معمولاً قیمت بیشتری دارند و انگشتان بزرگ‌تر یا بلندتر معمولاً با حلقه‌های پهن‌تر بهتر می‌شوند. البته، در نهایت به شما بستگی دارد که چه چیزی در انگشت شما به نظر می رسد، و قطعاً می خواهید چند حلقه با عرض های مختلف را امتحان کنید تا ببینید که چگونه به نظر می رسند و چه حسی دارند. اگر از قبل پهنای مورد نظر خود را می‌دانید و تمایل به خرید آنلاین حلقه خود را دارید، مردانه Rings Online این فرآیند را بسیار آسان می‌کند. به سادگی کاتالوگ آنها را مطالعه کنید و از فیلتر در بالا استفاده کنید تا عرض مورد نظر خود را پیدا کنید. این سایت همچنین 60 روز ضمانت تغییر عقیده را ارائه می دهد، فقط در صورتی که متوجه شوید که ممکن است باند باریک تر یا پهن تر راه باشد.

حتما بخوانید:
RNC برای اهدا بیش از 300000 دلار برای نسخه های کتاب جدید دونالد ترامپ جونیور هزینه کرد

 

 مواد فلزی مختلف برای حلقه ازدواج مردانه

فلزات و مواد مختلف برای حلقه ازدواج مردانه

فرود بر روی مواد مناسب احتمالا مهم ترین بخش انتخاب یک گروه عروسی مردانه است. خوشبختانه، گزینه‌ها آنقدر متنوع نیستند که ماه‌ها به آن فکر کنید، اکثر حلقه‌های ازدواج مردانه از یکی از فلزات زیر ساخته می‌شوند: طلای سفید، رزگلد، طلای زرد، پلاتین، پالادیوم، تیتانیوم و فولاد ضد زنگ. لیست رو به رشدی از فلزات جایگزین مانند تنگستن و زیرکونیوم که در حال افزایش محبوبیت هستند به این فهرست اضافه شده است. خوب، پس شاید شما گزینه های زیادی دارید.

 

فلزاتی مانند طلای سفید و پالادیوم فلزات گرانبهایی هستند که باعث می‌شوند ارزش نمادین همیشگی، تغییر اندازه آسان‌تر، خرید گران‌تر و به‌طور کلی بیشتر مستعد پوشیدن آن‌ها باشد. فلزاتی مانند تیتانیوم و تنگستن فلزات مدرنی هستند، به این معنی که تغییر اندازه آنها کم و بیش غیرممکن است، معمولاً ارزان تر هستند و در برابر خراش یا فرورفتگی بسیار انعطاف پذیرتر هستند. به یاد داشته باشید، تعیین اینکه شما و عروستان در نهایت چه نوع رنگی را می خواهید نیز بسیار مهم است. این فقط در مورد انتخاب یک ماده خاص نیست، بلکه در مورد انتخاب رنگ طلایی، رزگلد یا پلاتین برای گروه های عروسی شما است.

 

قبل از چنگ زدن به اولین فلزی که توجه شما را جلب می کند، باید از چند عامل جانبی آگاه باشید:

 

 

ظاهر انگشت شما احتمالاً در طی چند دهه تغییر خواهد کرد. این ممکن است یک حلقه فلزی گرانبها را مطلوب تر کند، در حالی که اگر دور انگشت شما تغییر کند، می توانید به راحتی اندازه حلقه را تغییر دهید. در مقابل، اگر حلقه فلزی مدرن دیگر مناسب نباشد، باید کاملاً جایگزین کنید.

حتما بخوانید:
قانون جدید راهنمایی و رانندگی

ممکن است به مواد خاصی حساسیت داشته باشید. به عنوان مثال، طلای سفید احتمالاً محبوب ترین فلز در بین مردان است، اما حاوی نیکل است که حداقل برخی از مردان به آن حساسیت دارند.

پلاتین – که از بسیاری از فلزات گرانبها بادوام تر است و همچنین ضد حساسیت است – قطعاً می تواند قیمت بالایی داشته باشد.

اگر زیاد با دستان خود کار می کنید و قصد دارید همیشه انگشتر خود را بپوشید، بهتر است فلزی مدرن مانند تنگستن محبوب را انتخاب کنید که خراش های زیادی ایجاد نمی کند.

در حقیقت، اکثر مردان آن را کلاسیک نگه می دارند و فلز گرانبهایی مانند طلای سفید یا طلای زرد به دست می آورند. به طور طبیعی، مردان حلقه های آنلاین هیچ کمبودی در نمونه ها ارائه می دهد. حلقه ازدواج مردانه جلا و برس خورده طلای سفید آنها باریک، زیبا و مقرون به صرفه است. حلقه ازدواج مردانه جلا داده شده با طلای زرد مسطح آنها با حفظ حالت کلاسیک عرض یک درجه افزایش می یابد. آیا به دنبال کمی وزن و تنوع بیشتر هستید؟ سپس حلقه ازدواج مردانه دو رنگ سفید و طلای زرد آنها را بررسی کنید.

 

البته، ما در دوران مدرن زندگی می کنیم، بنابراین بررسی برخی فلزات مدرن ضرری ندارد، به خصوص که اکثر آنها صدها دلار برای شما صرفه جویی می کنند. آیا ذکر تنگستن نظر شما را جلب کرد؟ اگر چنین است