نویسندگان می گویند ، کتاب کودکان Pro-Life به جوانان “سازندگان فرهنگ” می آموزد که زندگی با لقاح آغاز می شود


  • بروک استنتون و کریستین وست ، بنیانگذاران Contend Projects ، کتاب “When You Become” را در 10 نوامبر منتشر کردند ، یک کتاب کودکانه با رنگ آمیزی رنگ که “شما را به سفری علمی در مراحل زندگی بشر می رساند”.
  • این کتاب به موضوعی کاملاً بحث برانگیز و احساسی در بحث سقط جنین پرداخته است: وقتی زندگی شروع می شود.
  • در صفحه اول کتاب آمده است: “فرقی نمی کند که چه شکلی باشید ، اهل کجا هستید ، چند ساله هستید ، چه جوانی دارید ، آیا می توانید صحبت کنید ، آیا می توانید راه بروید ، آیا می توانید برقصید یا اینکه حتی هنوز به دنیا نیامده اید.” “شما یک مرد هستید.”

نویسندگان بروک استنتون و کریستین وست گفتند ، آموزش کودکان خردسال هنگام شروع زندگی نه تنها برای کمک به آنها در درک اخلاقی مشکلات زندگی حیاتی است ، بلکه در مبارزه با ایدئولوژی مترقی که در مدارس به کودکان آموزش داده می شود بسیار اساسی است. در مصاحبه با بنیاد خبری Daily Caller News.

وست به DCNF گفت: “ما اکنون می توانیم بر روی کودکان دبستانی تأثیر بگذاریم و در دراز مدت بر فرهنگ ، بر بحران زندگی بشر تأثیر بگذاریم.” “داشتن کتابی که آنها را به درستی آغاز کند و امیدوارم بعداً از آنها در برابر اطلاعات غلط محافظت کند نیز بخشی از هدف این کتاب است.”

استانتون و وست از بنیانگذاران Contend Projects هستند ، “یک سازمان علمی غیرانتفاعی ، غیرحزبی و غیرانتفاعی با مأموریت انتشار دقیق اطلاعات و آگاهی در مورد علم بیولوژیک رویان شناسی انسان و زمانی که بشر آغاز به کار می کند.”

این زوج کتاب “وقتی تو شدی” را در 10 نوامبر منتشر کردند ، یک کتاب کودکانه با رنگ آمیزی رنگی است که به موضوعی کاملاً بحث برانگیز و احساسی در بحث سقط می پردازد: وقتی زندگی شروع می شود. (مرتبط: شهردار دی سی برای دستگیری وکلائی که پیام های Pro-Life را در پیاده رو نوشتند تحت محاکمه است)

حتما بخوانید:
تمامی چیزی که لازم دارید از زیرنویس ها بدانید!

بیشتر طرفداران زندگی ادعا می کنند که زندگی با لقاح آغاز می شود. طرفداران سقط جنین تعاریف متفاوتی از زمان شروع زندگی یا زمانی که نوزادان متولد نشده باید انسان تلقی شود ، دارند: برخی معتقدند که زندگی با ضربان قلب حیاتی آغاز می شود ، در حالی که دیگران معتقدند که زندگی تا تولد آغاز نمی شود.

جلد کتاب When You Became ، با مجوز از بروک استنتون.

بسیاری می گویند که این موضوع کلید بحثهای اخلاقی در مورد سقط جنین است ، زیرا طرفداران زندگی معتقدند که اگر زندگی با لقاح آغاز شود ، سقط جنین باید کشتن یک فرد تلقی شود. طرفداران سقط جنین می گویند چون نوزاد متولد نشده در بدن مادر است ، مادر باید تصمیم بگیرد که بارداری خود را خاتمه دهد یا خیر.

DCNF در مورد چشم انداز سقط جنین هنگامی که زندگی برای این داستان آغاز می شود ، به تعدادی از طرفداران سقط جنین ، از جمله برنامه ریزی والدین ، ​​بزرگترین ارائه دهنده سقط جنین در کشور ، مراجعه کرده است. وکلا بلافاصله به درخواستهای اظهار نظر پاسخ ندادند.

استنتون و وست به DCNF گفتند: “وقتی تو شدی” به جوانان می آموزد كه این یک واقعیت اساسی است كه زندگی با لقاح آغاز می شود. نویسندگان می گویند که آنها از معلمان خواسته اند از آنها کتابی بخواهند که این مفهوم را سالها به کودکان آموخته باشد. آنها گفتند: “وقتی تو شدی” پاسخ این معلمان است.

نیوزیلند – 01 دسامبر: عکس برداری از سهام. سونوگرافی سه بعدی کودک را در رحم نشان می دهد. (عکس از Fotopress / گتی ایماژ)

استنتون به DCNF گفت: “تعداد بی شماری کتاب کودک وجود دارد که به کودکان مراقبت از محیط زیست را آموزش می دهند ، اما کودکان همچنین می خواهند با داستان های علمی خود آشنا شوند.” “ترقی خواهان می دانند که تعداد بی شماری کتاب کودک خلق کرده اند زیرا می دانند کودکان در دبستان فرهنگ آفرین هستند.” (مرتبط: والدین از دی سی تا 9 ماه بچه ها را به ساعت داستان آدامز مورگان دراگ کوین می برند)

حتما بخوانید:
لباس مرد عنکبوتی قرمز و سیاه و آبی بچه گانه (3 مدل مختلف)

استانتون توضیح داد كه او و وست به این كتابهای مترقی كه به كودكان كوچك پیشنهاد می شود نگاه كردند و فكر كردند: “چرا ما در این مورد كاری نمی كنیم؟ بیایید سعی کنیم کاری انجام دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که این جوانان فرصتی برای یادگیری داستان های علمی خود دارند. “

در صفحه اول کتاب آمده است: “انسانیت شما – این واقعیت که ذات شما طبیعت انسانی است – همان چیزی است که شما با همه انسان ها مشترک هستید.” “مهم نیست که شما چه شکلی هستید ، از کجا هستید ، چند ساله هستید ، چقدر جوان هستید ، می توانید صحبت کنید ، می توانید راه بروید ، می توانید برقصید یا حتی هنوز متولد نشده اید. شما انسان هستید “

نویسندگان می گویند هیچ کس با این ادعاها سر و کار ندارد تا زمانی که به قسمت آخر برسند. استانتون توصیف کرد که افرادی را که در حال خواندن کتاب هستند نسبت به این کلمات واکنش نشان می دهند و می گویند: “اوه ، این علم زندگی است.”

استانتون گفت: “نه ، اینطور نیست.” این در واقع علم واقعی است.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید