نماینده Alexandria Ocasio-Cortes ژاکت Taxes of the Rich را به قیمت 58 دلار ارائه می دهد


سخنگوی حزب دموکرات نیویورک ، الکساندریا اوکاسیو-کورتس گفت: پیراهن های پیش فروش مالیاتی 58 دلاری در وب سایت وی موجود است.

Ocasio-Cortes روز چهارشنبه در توئیتی نوشت که وب سایت وی یک ژاکت مخصوص خدمه 58 دلاری ریچ من را به همراه چندین عنصر دیگر در حمایت از سیاست ها و سیستم عامل های کلیدی مانند مبارزه با نژادپرستی ، لغو ، پیش فروش کرده است. بدهی دانشجویی و معامله جدید سبز. (مرتبط: Ocasio-Cortez می گوید رام امانوئل “یک انتخاب کاملاً تقسیم شده” برای دولت بایدن است)

این سایت شامل لیست هایی برای یک تی شرت با نوشته است “بدهی دانشجویی، “یکی تبلیغات Green New Deal و دیگری که عنوان داشت:” آب بنوش و نژاد پرست نباش. “

Ocasio-Cortez همچنین گفت که تمام کالاهای آن توسط کارگران اتحادیه در ایالات متحده ساخته شده است.

منتقدان به سرعت به کنگره نیویورک ، سوسیالیست دموکرات که خود توصیف می شود ، حمله کردند و اظهار داشتند که وی ممکن است همچنان از سرمایه داری سو استفاده کند.

علی رغم انتقادات ، قیمت ها در وب سایت Ocasio-Cortez به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت های فروشگاه انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ نیست. طیف گسترده ای از تی شرت های ترامپ به قیمت 20-30 دلار و هود “Keep America Great” به قیمت 55 دلار به فروش می رسند.

حتما بخوانید:
این واقعیت ناگفته است که چرا رسانه ها از حمله به برخی از خبرنگاران چشم پوشی می کنند
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید