نماینده کنگره که به تازگی انتخاب شده است از پلیس کاپیتول اجازه می خواهد تا لباس Glock خود را بپوشد


به گزارش آسوشیتدپرس (AP) ، لورن بوبرت ، جمهوریخواه تازه منتخب کلرادو ، که نماینده منطقه 3 کنگره این ایالت است ، با پلیس کاپیتول تماس گرفته است که آیا می تواند اسلحه گرم مرد خود را در حالی که در کپیتول هیل است حمل کند. )

بابرت، از طرفداران اصلاحیه دوم ، خالی از سکنه فرماندار متعدد جمهوریخواه منطقه خود در دوره مقدماتی در سال 2020 و صاحب یک رستوران با اسلحه مضمونی به نام کوره های کماندار گزارش AP. در شهر تفنگ ، کلرادو.

بوئبرت برای اولین بار در پاییز سال 2019 وقتی که بود مورد توجه ملی قرار گرفت مقابله نامزد انتخابات ریاست جمهوری بتو اورورک ، به او گفت “جهنم ، تو نیستی، “به نظر اورک در مورد”جهنم ، ما AR-15 شما را می گیریم.

مقامات پلیس کاپیتول بررسی شده AP گزارش داد که “هیچ الزام دائمی” برای قانونگذاران برای اطلاع پلیس Capitol هنگام حمل اسلحه در حین حضور در Capitol وجود ندارد و تنها شرط لازم برای نگهداری ایمن اسلحه است. (مرتبط: گزارش: مالیات اسلحه بایدن می تواند بیش از 34 میلیارد دلار برای صاحبان اسلحه هزینه داشته باشد)

مقامات تأیید نکردند که در سال 2018 تعداد اعضای کنگره در حال حمل اسلحه هستند.

مصوبه فدرال از 1967 دولت را ممنوع می کند که اعضای کنگره از داشتن اسلحه در دفتر خود منع کنند. اما سلاح گرم در اتاق ساختمان ممنوع است.


منبع: outlandernews.ir

حتما بخوانید:
سناتور پنبه: "Neera Tanden هیچ شانسی برای تأیید ندارد" به دلیل "ایده های لیبرال رادیکال"

دیدگاهتان را بنویسید