نماینده سابق ایالت گفت: ترس از سوسیالیسم ، مدیکر برای همه رای مردم لاتین در فلوریدا را به جمهوری خواهان می دهد.


به گفته یک پزشک و مقام سابق دولت ، برخی از تلاش های مدیکر برای همه دموکرات ها ممکن است رای دهندگان لاتین را در فلوریدا از حزب دفع کند.

دکتر خولیو گونزالس ، جراح ارتوپدی و عضو جمهوریخواه سابق مجلس نمایندگان فلوریدا ، به بنیاد خبری دیلی کالر گفت که عدم موفقیت این حزب در محکومیت پزشکی اجتماعی و سوسیالیسم به طور کلی در میان رای دهندگان لاتین در سراسر کشور طنین انداز شد.

گونزالس ، در مورد چگونگی شکست در مقابله با ادعاهایی که سیاست های آنها را سوسیالیستی یا “تحت کنترل دولت” توصیف می کند ، گفت: “من فکر می کنم آنچه در این چرخه انتخابات اتفاق افتاد این بود که دموکرات ها نقش خود را داشتند.”

“هنگامی که نسل های قدیمی تر [Hispanic Americans] دموکرات ها که از وحشت سوسیالیسم جان سالم به در بردند ، به سختی سازگار شدند. گونزالس افزود: “آنها اجازه دادند سر و صدا در میان نسل های قدیمی بالاتر برود ، و سپس آن پایین می رود.”

اگرچه انتخابات برای انتخاب رئیس جمهور منتخب جو بایدن فراخوانده شد ، رئیس جمهور دونالد ترامپ با اختلاف بیش از سال 2016 با کسب بیش از 350،000 رأی بیشتر از بایدن ، در فلوریدا که محل زندگی بسیاری از آمریکایی ها از کوبا و ونزوئلا بود ، پیروز شد. ترامپ بیش از 850،000 رأی در شهرستانهای سنگین آمریکای لاتین میامی-داد و بروارد در مقایسه با کمتر از 600،000 رأی از شهرستان ها در سال 2016 به دست آورد.

در حالی که بایدن 53 درصد رای دهندگان لاتین را در این ایالت به دست آورد ، نظرسنجی ها نشان می دهد ، این کمتر از 62 درصد پشتیبانی هیلاری کلینتون از لاتین ها در سال 2016 بود. علاوه بر این ، نظرسنجی ها نشان می دهد که ترامپ پیروز شد 56٪ از رای دهندگان کوبایی-آمریکایی در مقایسه با 54٪ در سال 2016.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، به همراه همسرش ملانیا ترامپ ، بانوی اول ، برای سخنرانی در مبارزات انتخاباتی در تاریخ 29 اکتبر در تامپا ، فلوریدا وارد می شود. (اکتاویو جونز / گتی ایماژ)

گونزالس گفت: جمهوریخواهان به رهبری دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، علیرغم رد تکرار مکرر بایدن از سوی بایدن ، به احتمال برچسب زدن به مخالفان خود به عنوان سوسیالیست حمله کرده اند. (مرتبط: بحث دموکراتها در فلوریدا درباره اینکه پس از شکست سال 2020 اشتباه رخ داده است)

حتما بخوانید:
"بخشی از آن تعصب است ، بخشی از آن فساد است": جولیانی توضیح می دهد که چرا فکر می کند رسانه ها ادعای تقلب در رای دهندگان را نادیده می گیرند

گونزالس گفت: “به طور کلی ، طی سه سال گذشته یا بیشتر ، ترامپ مردم را مجبور به اتخاذ مواضعی کرده است که بهتر است ناگفته یا کشف نشده باشد.” “من فکر می کنم در دو سال گذشته ، به ویژه دموکرات ها ، در عجله برای مقابله با ترامپ ، فلسفه ای را پذیرفته و منتقل کرده اند که هرگز نباید دروازه آنها را باز می کردند.”

پیام های ضد سوسیالیستی جمهوری خواهان و در طول چرخه 2020 پیش بود. علاوه بر تبلیغات بی شماری که ادعا می کردند ترامپ تنها چیزی است که مانع از تبدیل شدن ایالات متحده به یک کشور سوسیالیستی می شود ، این پیام در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان مورد تأکید قرار گرفت. وقتی سخنرانانی مانند ماکسیمو آلوارز دست اول در مورد فرار از کمونیسم صحبت می کردند.

گونزالس افزود كه حتی رأی دهندگان جوان لاتین كه توسط حزب دموكرات تحریف شده بودند ، به گزارش های دموكرات ها در مورد طب اجتماعی پی برده بودند.

“من مدام می شنیدم که رای دهندگان جوان پیام ها را” احمقانه “می نامند. گونزالس گفت: “آنها برخی از خطرات تصور شده از ایده های خود را تشخیص دادند و این آنها را منتفی دانست.”

“دموکرات ها پذیرفته اند [the Medicare-for-All] مانترا ، خیلی دور رفت و برگشت. “

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.

حتما بخوانید:
اگر نقطه میانی اشغال شده باشد


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید