نظرسنجی: جمهوری خواهان به طور فزاینده ای درباره فاکس نیوز منفی می شوند


برآوردها و نظرسنجی ها نشان می دهد که رأی دهندگان جمهوری خواه از زمان انتخابات 3 نوامبر پاسخ منفی روزافزونی به فاکس نیوز دارند.

فاکس در رتبه بندی مهم برنامه های خبری صبح و روز یک رقیب بود. طبق گزارش The Wrap ، آنها از سال 2001 به طور مداوم در رده بندی قرار دارند. این هفته گذشته تغییر کرد. Morning Joe از MSNBC با 0.24 میلیون بیننده از Fox & Friends رقیب فاکس نیوز پیشی گرفت.

اگرچه فاکس در مسابقه صبحگاهی شکست خورد ، اما موقعیت خود را در مقام اول در وقت اصلی حفظ کردند. در اولین هفته پس از انتخابات ، The Hill گزارش داد که فاکس هنوز بیش از یک میلیون بیننده بیشتر از CNN و MSNBC دارد. (مرتبط: مدیرعامل Newsmax شایعات خرید توسط Trump Bakers را تکذیب می کند)

پیش از انتخابات 3 نوامبر ، 67 درصد جمهوری خواهان طرفدار فاکس نیوز بودند. بر اساس یک نظرسنجی مشاوره صبح ، این میزان فقط یک هفته پس از انتخابات به 54 درصد کاهش یافت. شرایط مختلفی وجود دارد که می تواند باعث چنین تغییری شود. یکی از این عوامل انتقاد دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا از این شبکه است که توسط میامی هرالد گزارش شده است.

در مصاحبه روز انتخابات برای فاکس و دوستان ، ترامپ گفت: “کسی گفت ، بزرگترین تفاوت آن با چهار سال پیش چیست؟ و من می گویم: “روباه ، خیلی متفاوت است.”

حتما بخوانید:
فروش اسید سیتریک
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید