میک مولوانی درباره نقش رودی جولیانی در پرونده های انتخاباتی نگران است: “این یک نمایش تلویزیونی نیست”


میک مولوانی رئیس ستاد پیشین کاخ سفید روز چهارشنبه گفت که نگران نقش رودی جولیانی در پرونده های قضایی مربوط به انتخابات است.

مولوانی به ماریا بارتیرومو ، مجری برنامه فاکس بیزینس گفت که وی معتقد است پرونده های قضایی ناشی از انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 بسیار مهم است و هر کسی که در این زمینه تخصص ندارد ، رسیدگی کند. (مرتبط: جیم سیوتو مولوانی را تحت فشار قرار داد تا به ترامپ حمله کند ، اما او فقط یک انتقاد داشت: “او خیلی خوب استخدام نکرد”)

نگاه میکنم:

مولوانی با اشاره به اینکه وجود بی نظمی در شمارش آرا وضعیت جدیدی نیست – اما بیشتر انتخابات آنقدر نزدیک نیستند که این بی نظمی ها بتواند نتیجه را تغییر دهد.

“هر سیاستمدار می داند که چنین اتفاقاتی رخ می دهد ، تقریباً در همه انتخابات های فردی در مقیاس کوچک اتفاق می افتد. انتخابات چیزهای سهل انگاری است. “مولوانی با تأکید بر اهمیت توسعه روند گفت: “آنها به ندرت می توانند نتیجه را تحت تأثیر قرار دهند ، زیرا انتخابات معمولاً به اندازه فعلی نزدیک نیست.”

مولوانی ادامه داد سوال وی از دموکرات ها این بود: “آیا نمی خواهید بدانید؟ چرا شما نمی خواهید – چرا می خواهید ریاست جمهوری بالقوه بایدن با این شرایط ابری شود؟ “

تنها شرطی که مولونی یادآوری کرد تصمیم دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، برای جولیانی ، وکیل شخصی وی ، برای اجرای انتخابات بود.

وی گفت: “من هنوز کمی نگران استفاده از رودی جولیانی هستم.” “به من اعتقاد دارد که این مهمترین پرونده در تاریخ کشور است و آنها از معروف ترین وکلای انتخاباتی استفاده نمی کنند. افرادی هستند که مرتباً این کار را انجام می دهند. این یک تخصص است. این یک نمایش تلویزیونی نیست. این یک چیز واقعی است. و من چند چیز دیروز رودی در دادگاه تحت تأثیر قرار گرفتم. بنابراین از یک طرف فکر می کنم باید به جلو حرکت کند. او کاملاً این کار را می کند. می خواهم کمی م moreثرتر دنبال شود. “

حتما بخوانید:
گزارش: فعالان نیویورکی Ubers را برای رای دهندگان در جورجیا برای خرید به مراکز رای گیری خریداری می کنند


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید