میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا ، با افزایش پرونده های COVID-19 ، اعلامیه های GOP را متوقف می کند


Politico روز شنبه گزارش داد ، رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، ناهارهای خصوصی GOP را فعلاً به حالت تعلیق در می آورد.

پولیتیکو گزارش داد ، مک کانل روز شنبه در مورد تعلیق به پارلمان GOP گفت. در حالی که دموکرات های سنا ناهارهای هفتگی خود را از طریق تلفن برگزار می کنند ، جمهوری خواهان سنا با حفظ فاصله اجتماعی ، از ماه مه در ساختمان هارت سنا وظیفه خود را انجام داده اند.

یکی از دستیاران ارشد حزب جمهوری اسلامی به The Hill گفت: “با اوج های اخیر در سراسر کشور ، اقدامات احتیاطی اضافی برای ایمن نگه داشتن سناتورها و همه کارکنان دانشگاه ضروری است.”

یکی از دستیاران مدیریت GOP برنامه های مک کانل را برای بنیاد خبری Daily Caller News تأیید کرد.

به گزارش پولیتیکو ، این توقف همزمان با افزایش موارد ویروس کرونا در سنا و ایالات متحده صورت می گیرد. ریک اسکات سناتور جمهوری خواه فلوریدا و سناتور جمهوری خواه آیووا چاک گراسلی اخیراً نتایج مثبت آزمون COVID-19 را اعلام کردند.

یکی از دستیاران سنا که با این برنامه آشنا بود گفت: هیچ موردی از ویروس کرونا وجود ندارد که مربوط به ناهار یا فعالیت های GOP باشد. سناتورها همچنان شخصاً رأی خواهند داد و محافظاتی مانند باز نگه داشتن آرا برای مدت طولانی ، اصرار به اعضا برای خروج پس از رأی دادن و باز نگه داشتن درهای مجلس را حفظ خواهند كرد. (مربوط می شود: میچ مک کانل رهبر اکثریت مجلس سنا می گوید ترامپ “در چارچوب حقوق خود” برای درخواست سرشماری)

پولیتیکو گزارش داد که سنا قرار است روز دوشنبه پس از شکرگذاری بازگردد.

حتما بخوانید:
از تحلیل ارز دیجیتال استفاده کنید - این نکات را بخوانید سه

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.




منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید