میشیگان نتایج انتخابات خود را تأیید می کند ، پیروزی جو بایدن را تأیید می کند


شورای ایالتی میشیگان بعدازظهر دوشنبه به تصویب نتایج انتخابات ایالتی رأی داد.

رای نهایی 3 رای بود و آرون ون لانگولد ، معاون رئیس جمهوری به دو حزب دموکرات پیوست. نورمن شینکل جمهوری خواه با تایید صلاحیت نتایج میشیگان مخالفت کرد ، اما در نهایت رای ممتنع داد.

اگرچه عدم اطمینان اولیه در مورد اینکه آیا شورا برای تأیید نتایج انتخابات ایالت رأی می دهد وجود داشت ، اما وان لانگولده در ابتدای جلسه هیئت مدیره گفت که آنها “موظف” هستند نتایج امروز را تأیید کنند ، اگرچه او خواستار شنیدن صدها نظر عمومی قبل از رای گیری بود. برای آن

“من فکر می کنم امروز بسیار محدود هستیم. وی گفت: “من فکر می کنم ما وظیفه داریم این کار را انجام دهیم.”

روز دوشنبه آخرین مهلت قانونی برای تأیید نتایج میشیگان است ، که نشان می دهد رئیس جمهور منتخب جو بایدن با بیش از 154،000 رأی رئیس جمهور دونالد ترامپ را شکست می دهد.

طی هفته ها از انتخابات 3 نوامبر ، این کشور کانون بحث و جدال بسیاری بوده است.

دو عضو GOP در کمیسیون انتخابات شهرستان وین پس از استقبال مردم با استقبال عمومی ، برای تأیید نتایج این شهرستان ، آرا خود را تغییر دادند ، اما پس از اینکه فریب خوردند که آنها را تغییر داده اند ، سعی کردند رای خود را برگردانند. این دو عضو گفتند که به آنها وعده داده شده بود که از نتایج شهرستان حسابرسی می کنند ، اما وزیر امور خارجه این اجازه را نداده است و طبق قانون ایالت ، نتایج قبل از انجام ممیزی باید تأیید شود. (مربوط می شود: قانونگذاران میشیگان می گویند هیچ مدرکی برای تغییر دادن پیروزی بایدن در این ایالت نمی بینند)

حتما بخوانید:
آموزش تعمیرات موبایل [جزوه رایگان + 100% تضمینی]

تیم حقوقی ترامپ نیز با تمرکز بر نتایج در دیترویت ، ادعای تقلب در این ایالت را دارد ، اگرچه بی نظمی ها در سایر شهرهای منطقه مترو بیشتر است. این تیم همچنین پس از استفاده از داده های مینه سوتا به مضراب اصابت كرد و گفت كه تعداد بیشتری از مردم در میشیگان رأی داده اند از آنچه در واقع برای رای دادن در این ایالت ثبت نام كرده اند.

جاناتان بریتر ، مدیر دفتر انتخابات میشیگان ، گفت که هیچ بی نظمی یا کلاهبرداری گسترده ای در مورد نتایج این ایالت وجود ندارد. کریس توماس ، که به عنوان بریتر خدمت می کرد ، نیز در جلسه هیئت مدیره شهادت داد و به آنها گفت که نقش آنها صرفاً امضای نتایج است.

توماس گفت: “تو بازی آخر هستی.” “شما برنده دارید ، بازنده دارید ، هیچ پیوندی ندارید. همه جایزه نمی گیرند. “

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید