مک کانل در رابطه با بازنشستگی لامار الکساندر در مجلس سنا سخنرانی احساسی کرد


میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا ، در حالی که در مورد سناتور بازنشسته جمهوری خواه جمهوریخواه ، لامار الکساندر ، صحبت می کرد ، در طبقه سنا هیجان زده شد و جلوی اشک را گرفت

مک کانل روز چهارشنبه در مورد بازنشستگی الکساندر و کار در سنا سخنرانی کرد ، و در هنگام خداحافظی با دوست نزدیک و همکارش همچنان جلوی اشک را گرفت. مک کانل او را هجده سال دوست خواند.

مک کانل به الکساندر گفت: “شما این بدن و افراد ما را در آن و ملتی که برای خدمت به آنها وجود دارد ، قوی تر و بهتر می گذارید.” مک کانل در حالیکه اشکهایش را نگه داشت گفت: “متاسفم که تنها چند ماه دیگر باقی خواهیم ماند.”

نگاه میکنم:

در دسامبر 2018 ، الكساندر اعلام كرد كه براي انتخاب مجدد در سال 2020 نامزد نخواهد شد. (مرتبط: لامار الكساندر پس از سال 2020 سنا را ترك مي كند)

الكساندر در بیانیه ای گفت: “من برای انتخاب مجدد به سنای آمریكا در سال 2020 نامزد نخواهم شد.” “مردم در تنسی بسیار بخشنده بوده اند و من را برای خدمت به عنوان فرماندار و سناتور بیش از هر کس دیگری در کشور ما انتخاب کرده اند. من عمیقا سپاسگزارم ، اما اکنون وقت آن است که شخص دیگری این امتیاز را داشته باشد. “

حتما بخوانید:
قاضی پس از تأیید این ایالت از نتایج انتخابات پنسیلوانیا دستور تعلیق داد

مسابقه 2020 پس از دو سال دومین مسابقه آزاد تنسی در سنا خواهد بود.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید