موارد قاضی دستور تعلیق سه شهرستان جورجیا از حذف داده های رأی دادن به سلطه را صادر می کند


قاضی منطقه ای ایالات متحده تیموتی کی باتون پدر روز یکشنبه حکم داد که ماشین های رای گیری Dominion در جورجیا Cobb ، Gwinnett و Cherokee نمی توانند هیچ داده ای را پس از ارائه پیشنهاد فوری اعضای کالج انتخابات توسط جمهوری خواهان برای بررسی ماشین ها و داده ها

دکمه به متهمان دستور داده است ، از جمله برایان کمپ ، فرماندار جمهوری خواه و برد رافنسپرگر ، وزیر امور خارجه ، تا روز چهارشنبه گزارشی با جزئیات “دلایل واقعی آنها در برابر اعتراف به سه دادگاه” ارائه دهند.

“متهمان برای اصلاح ، از بین بردن یا حذف یا اجازه اصلاح ، تخریب یا حذف هرگونه نرم افزار یا داده از هر دستگاه رأی گیری Dominion در شهرستان های Cobb ، Gwyneth و Cherokee ، عضو و ممتنع می شوند.”

شاکیان ، از جمله نوجوان محافظه کار سی جی پیرسون ، ادعا می کنند که هزاران رای در انتخابات نهایی رئیس جمهور منتخب جو بایدن “غیرقانونی” بوده و باید دستگاه ها مورد بازرسی قرار گیرند تا مطمئن شوند که به طور غیرقانونی ریخته نشده اند. رای.

شاکیان در درخواست فوری خود نوشتند: “ده ها هزار رای که تا زمان محاسبه نهایی بایدن ، معاون رئیس جمهور محاسبه می شد ، نتیجه غیرقانونی بودن و تقلب فیزیکی و رایانه ای بود که منجر به” پر کردن رای کامل “شد.

نامزدهای کالج انتخاباتی جمهوری خواه روز جمعه گفتند که “راه اندازی مجدد ماشین ها شواهد مربوطه را از بین می برد.” در این درخواست ادعا شده است که 96600 رأی به طور غیرقانونی از طریق پست الکترونیکی صادر شده است. (مرتبط: وزیر امور خارجه جمهوری جورجیا “بازیگران غیر صادق” را به “گمراه کردن” POTUS در سلطه متهم می کند)

حتما بخوانید:
رافائل وارنوک از گفتن اینکه آیا از بسته بندی قضایی در جریان بحث سنا در جورجیا حمایت می کند ، خودداری کرد

این درخواست ادامه داد: “روند انتخابات در جورجیا کاملاً به دستگاه های رای گیری ، برگه ها و نرم افزارهای خریداری شده از Dominion Voting Systems Corporation بستگی دارد که به خطر افتاده است.”

“ضبط صدا و زبانه های رایانه ای توسط برنامه های نرم افزاری جعلی کنترل می شوند که در معرض دستکاری انسان قرار دارند. در سال 2020 ، پر کردن برگه های رای گیری فقط شمارش آرا people افراد مرده ، بیگانگان غیرقانونی یا غیرمقیم نیست – همه این موارد بدیهی است که در اینجا اتفاق افتاده است.

وكيل متهم اظهار داشت كه بر اساس دستور روز يكشنبه ، بازرسي هاي قضايي “خطرات قابل توجهي براي امنيت و اسرار مالي / تجاري متهمان به همراه دارد.”

با این حال ، متقاضیان اظهار داشتند که می توانند با اجازه دادن به متهمان ، کارشناسان خود را برای شرکت در بازرسی های فیلم برداری شده به کارشناسان برطرف کنند و به کارشناسان اجازه دهند اطلاعات را بدست آورند ، فقط طبق دادگاه ، به دادگاه ارائه دهند.

پیرسون روز یکشنبه در توییتی این سفارش را جشن گرفت و گفت: “ما سرقت را متوقف خواهیم کرد.”
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید