“من هرگز او را ملاقات نکرده ام”: جو مانچین پس از اینکه او را در توییتر مورد اصابت قرار داد ، اوکازیو-کورتس را هدف قرار داد

[ad_1]

جو منچین ، سناتور دموکرات ، از ویرجینیا غربی ، سخنگوی دموکرات نیویورک ، الكساندیا اوكاسیو كورتس ، پس از اخراج وی به دلیل موقعیت خود در حفاظت پلیس ، انتقاد كرد.

در 11 نوامبر ، مانچین با انتشار توئیتی علیه رد پلیس گفت: “من الاغم را خنثی می کنم” ، و به آن دموکرات نیویورک با عکسی پاسخ داد که مانچین آن را “نگاه خنجری” توصیف کرد در مصاحبه با نیویورک تایمز که روز دوشنبه منتشر شد. اینها اولین اظهارات مانچین پس از رفت و برگشت بصورت آنلاین بود و از وی انتقاد می کرد که چرا در حساب ها یا کمیسیون هایش فعال نیست.

مانچین گفت: “حدس می زنم او با خنجر به من خیره شده باشد.” “من خانم جوان را نمی شناسم – واقعاً نمی دانم. من هرگز او را ملاقات نکرده ام. من می فهمم که او در حساب های خود یا در کمیته خیلی فعال نیست. او بیش از هر چیز دیگری در توییتر فعال است. “

نماینده الكساندیا اوكاسیو كورتس (D-NY) در مقر كمیته ملی دموكرات در 19 نوامبر 2020 در واشنگتن سخنرانی كرد. (عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

“بودجه پلیس را تأمین می کنید؟” بازپرداخت ، الاغ من ، “مانچین توییت در 11 نوامبر. “من یک دموکرات مغرور از ویرجینیا غربی هستم. ما حزب مردان و زنان شاغل هستیم. ما می خواهیم از آمریکایی ها و مشاغل و مراقبت های بهداشتی محافظت کنیم. ما یک برنامه سوسیالیستی دیوانه وار نداریم و اعتقادی به گفتن پلیس نداریم. ” (مرتبط: جو مانچین توضیح می دهد که چرا توافق جدید سبز را به دموکرات ها اژدر کرد)

اوکاسیو کورتس یکی از حامیان سرسخت نیروی خشن پلیس در سراسر کشور است و در هنگام سخنرانی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به ایالت اتحادیه وقتی مانچین برای ترامپ کف زد ، به توییت مانچین با عکس خود پاسخ داد. (مرتبط: “غرامت … به معنای وثیقه”: Ocasio-Cortez از کاهش 1 میلیارد دلاری NYPD راضی نیست)

دفتر Ocasio-Cortez در پاسخ به سوالی در مورد نظرات Manchin بلافاصله به Daily Caller پاسخ نداد.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes