“من قطعاً این کار را خواهم کرد”: ترامپ می گوید در صورت پیروزی رای بایدن در کالج انتخاباتی کاخ سفید را خالی خواهد کرد


دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری گفت که اگر کالج انتخاباتی به طور رسمی جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب را به عنوان برنده اعلام کند ، کاخ سفید را ترک خواهد کرد.

“مطمئناً چنین خواهم کرد.” به گزارش هیل ، ترامپ بعد از اینکه خبرنگاری پرسید آیا در صورت اعلام برنده شدن بایدن ، کاخ سفید را ترک می کند ، گفت: “

با این حال ، ترامپ افزود که پیروزی بایدن یک “اشتباه” خواهد بود. هیل گفت ، وی همچنان اصرار داشت که تقلب در رای دهندگان گسترده است ، اگرچه هیچ مدرکی برای اثبات آن وجود ندارد.

به گزارش CNBC ، وی بدون ارائه هیچ مدرک مشخصی گفت: “این انتخابات کلاهبرداری بود.” هیل گفت: رئیس جمهور همچنین گفت: “عقب نشینی در انتخابات” بسیار دشوار خواهد بود.

ترامپ روز پنجشنبه در توییتی نوشت که رای گیری در پنسیلوانیا “یک کلاهبرداری کامل” است. به گزارش سی ان ان ، جامعه بریتانیا نتایج انتخابات خود را به نفع بایدن در روز سه شنبه رسماً تأیید کرد.

بایدن 306 رأی انتخاباتی ترامپ به 232 رأی در مقابل 232 رأی در کارت انتخابات نیویورک تایمز را رهبری می کند و خبرگزاری های متعددی خبر انتخابات را به نفع دموکرات اعلام می کنند. (مرتبط: کاخ سفید سفر ترامپ با جولیانی را برای شرکت در جلسه دادرسی انتخابات پنسیلوانیا لغو می کند)

حتما بخوانید:
نیکی هیلی از OMB Pick ، ​​Neera Tanden بایدن انتقاد می کند

به گفته هیل ، روز دوشنبه ، ترامپ به دولت خدمات عمومی دستور داد با تیم بایدن تماس بگیرند و به آنها اجازه دسترسی به مواد دولتی را برای آماده سازی برای انتقال می دهند.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید