“من اتهامات را نمی بینم”: دوین نونز خواستار تعیین مشاور ویژه ای برای تکمیل تحقیقات در دورهام می شود


دوین نونس ، جمهوری خواه کالیفرنیا روز یکشنبه گفت که باید مشاور خاصی منصوب شود تا اطمینان حاصل کند تحقیقات دورهام به پایان رسیده و زیر فرش قرار نگرفته است.

نونس در فاکس نیوز در Sunday Morning Futures گفت: “هر روز که فروکش کند ، به یک ضرورت مطلق برای تعیین یک مشاور خاص تبدیل خواهد شد.”

جان دورهام ، یک وکیل آمریکایی در کنتیکت ، هنوز در حال تحقیق درباره چگونگی جمع آوری اطلاعات FBI و سایر آژانس های دولتی در مورد مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ ، نامزد آن زمان در سال 2016 است. (مرتبط: زمان افشاگری از کاوشگر ترامپ و روسیه در حال اتمام است)

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم [President-elect Joe] بایدن وکیل ویژه را اخراج نمی کند ، اما حداقل یک تنظیم ویژه از دفتر پول برای این تحقیقات وجود دارد تا ادامه یابد ، زیرا من کیفرخواستهایی را که باید ببینم وقتی شما فکر می کنید من 14 مرجع کیفری کردم ، نمی بینم ، با حضور دهها و دهها نفر ، “نونس ادامه داد.

نماینده مجلس و یکی از اعضای رتبه بندی کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان گفت: احساس ناامیدی در میان بسیاری از افرادی که منتظر انتشار گزارش مورد انتظار دورهام بودند ، وجود دارد. نونس گفت این نگرانی فزاینده وجود دارد که دورهام با هیچ کاری روبرو نشود و سپس بایدن و اوباما برگردند و تحقیقات را پایان دهند.

پرزیدنت ترامپ عدم انتشار گزارشی قبل از انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 را “شرم آور” خواند.

سناتور جمهوری خواه کارولینای جنوبی ، لیندزی گراهام ، که همچنین رئیس کمیته دادگستری سنا است ، گفت که اگر دورهام اتهامات بیشتری را توصیه کند ، “شوکه خواهد شد”.

حتما بخوانید:
وکیل پایه یک دادگستری - گروه وکلای پارسا

نونس گفت دادستان کل ویلیام بار “باید یک وکیل ویژه منصوب کند” زیرا وی نزدیکترین مقام در دولت ترامپ به تحقیقات است.

“من فکر می کنم که او یک تیرانداز مستقیم است و فکر می کنم او نیز ناامید شده باشد – من با او صحبت نکرده ام – اما او باید کسی باشد که اطمینان حاصل کند این تحقیقات ادامه دارد.”

ویلیام بار دادستان کل کشور قبل از معرفی رئیس جمهور دونالد ترامپ ، قاضی هفتم دادگاه منطقه ای آمریکا ، امی کانی بارت ، 48 ساله ، به عنوان نامزد کاخ سفید در 26 سپتامبر 2020 در واشنگتن وارد گل رز شد. (عکس: تراشه Somodevilla / گتی ایماژ)

بار بارها گفته است که معتقد است FBI از مبارزات انتخاباتی ترامپ جاسوسی کرده است. (مرتبط: گزارش: دورهام از هیئت منصفه عالی برای تحقیق در مورد ادعای رد شده در مورد ترامپ و روسیه استفاده می کند)

در آوریل 2020 ، بار شواهد حاصل از تحقیقات دورهام را “نگران کننده” توصیف کرد. وی همچنین گفت که انتظار دارد گزارش رسمی از تحقیقات آزاد شود – اگرچه مشخص نکرد که این گزارش علنی خواهد شد.

نونس روز یکشنبه گفت که او معتقد است تحقیقات دورهام می تواند نشان دهد که باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق “اولین رئیس جمهوری است که با استفاده از FBI و [Department of Justice] تا تحقیق در مورد کارزار رقیب خود را آغاز کنید این تقلب به بزرگی تاریخ ایالات متحده است. “


منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید