منحصر به فرد: ساسه خواستار تحقیق در Pornhub در پی گزارش مبنی بر آلوده شدن Pornhub به فیلم های تجاوز جنسی است


  • ستون نویس برنده جایزه پولیتزر که روز جمعه در نیویورک تایمز منتشر شد ، گفت که پورنو هاب “مورد حمله فیلم های تجاوز جنسی قرار گرفته است” و همچنان از این محتوای استثماری بهره می برد.
  • روز جمعه سناتور جمهوری خواه بن ساسه به بنیاد خبری دیلی کالر گفت: “وزارت دادگستری باید تحقیق در مورد کلاهبرداران اداره کننده میندجیک را آغاز کند.”
  • وی افزود: “استثمار جنسی و قاچاق انسان منزجر کننده است.” “یک جامعه شایسته باید تلاش کند تا به این پایان برسد.”

ستون نویس برنده جایزه پولیتزر که روز جمعه در نیویورک تایمز منتشر شد ، گفت: Pornhub “به فیلم های تجاوز جنسی آلوده است” و از این محتوای استثماری بهره می برد.

نیکلاس کریستوف ، ستون نویس ، گفت: وب سایت معروف پورنوگرافی با 3.5 میلیارد بازدید در ماه و درآمد تقریباً سه میلیارد برداشت تبلیغاتی در هر روز در دهمین وب سایت پربازدید جهان قرار دارد. (مرتبط: فعالان هشدار می دهند که پورنوگرافی و قاچاق جنسیت “کاملاً در هم آمیخته شده اند)”

کریستوف نوشت: “او از تجاوز به کودکان ، پورنوگرافی انتقام جویانه ، فیلم های جاسوسی از زنانی که تحت پرستش قرار می گرفتند ، محتوای نژادپرستانه و زن ستیزانه و فیلم هایی از زنان که در کیسه های پلاستیکی خفه شده بودند ، درآمد کسب کرد.” “جستجوی” دختران زیر 18 سال “(مکانی وجود ندارد) یا” 14 “منجر به بیش از 100000 ویدیو می شود. بیشتر آنها کودکانی نیستند که مورد حمله قرار گرفته باشند ، اما تعداد آنها بسیار زیاد است. “

کار کریستوف ادعاهای بسیاری از فعالان ضد پورنوگرافی و استثمار ضد جنسی را تکرار می کند: اینکه پورنهاب از مطالب استثماری بهره می برد و برای از بین بردن جرایم جنسی خشونت آمیز ، گاهی اوقات علیه خردسالان ، از وب سایت خود کم کاری می کند.

روز جمعه سناتور جمهوری خواه بن ساسه به بنیاد دیلی کالر نیوز گفت: “وزارت دادگستری باید تحقیق درباره کلاهبرداران اداره کننده میندجیک را آغاز کند.” “استثمار جنسی و قاچاق انسان منزجر کننده است. یک جامعه شایسته باید برای این کار تلاش کند. “

این سناتور که همچنین از وزارت دفاع آمریکا خواست در ماه مارس از Pornhub تحقیق کند ، افزود: “کاملاً غیرقابل قبول است که Pornhub و شرکت مادرش ، Mindgeek ، درآمد حاصل از تجاوز ، سو abuse استفاده جنسی و استثمار از خردسالان را بدست آورند.” “آنها باید تحقیق شوند و وزارت دادگستری برای ایجاد پرونده های مربوط به خزندگان به فوریت بیشتری احتیاج دارد.”

جاش هاولی سناتور جمهوری خواه میسوری نیز صبح جمعه در توییتی خواستار عواقب این غول پورنوگرافی شد و داستان کریستف را “یک گزارش بزرگ” در مورد “بهره برداری که در سایتهایی مانند Pornhub اتفاق می افتد” خواند. (مرتبط: آلاباما پورن زیر سن قانونی ایجاد کرده و آن را در PornHub بارگذاری کرده است ، مقامات می گویند)

حتما بخوانید:
اختصاصی: جیم بنکس ، نماینده ، نامه ای را به Pelosi ارسال می کند و در مورد استفاده از ماسک های تحریک کننده در کف خانه ، به دموکرات های اسلمینگ می زند

هاولی در نامه خود نوشت: “زمان پایان است.” “من قوانینی را برای ایجاد حق فدرال برای پیگرد قانونی درمورد افرادی که از طریق سایتهایی مانند Pornhub مجبور ، قاچاق یا سو explo استفاده می شوند ، معرفی می کنم.”

Laila Mikelwait ، فعال ، بارها Pornhub را به عدم تأیید سن و رضایت افراد در فیلم ها متهم کرده است. دادخواست وی Change.org ، كه از دولت خواسته بود “Pornhub را تعطیل كرده و مدیران خود را به دلیل حمایت از ترافیك مسئول بداند” ، از زمان انتشار در فوریه ، بیش از 1.2 میلیون امضا به دست آورد.

میکلوائیت در ماه مارس به DCNF گفت: “تحقیقات من باعث شد من کشف کنم هر کسی در صورت رفتن به Pornhub می تواند پیدا کند.” “و این واقعیت است که Pornub نیازی به تأیید سن یا رضایت میلیون ها نفر ندارد که محتوای هاردکور را در وب سایت خود بارگذاری می کنند.”

پورنهاب بارها این اتهامات را رد کرده و گفته است که متعهد به مبارزه با موارد سو sexual استفاده جنسی کودکان است. (مرتبط: Pornhub دوباره به دادخواست حمله می کند تا Pornhub را به دلیل ادعای فیلمهای تجاوز به کودک ، قاچاق کالا و ارز حذف کند)

در بیانیه ای به کریستوف ، وب سایت پورنوگرافی اعلام کرد که “یک سیاست جامع ، معتبر و پیشرو در صنعت برای شناسایی و ریشه کن کردن مواد غیرقانونی از جامعه ما” ایجاد کرده و تأکید کرده است که هرگونه ادعا مبنی بر اجازه Pornhub برای فیلم های کودکان در وب سایت خود ، “غیرمسئولانه و بدیهی است خلاف واقع است. “

Pornhub بیانیه مشابهی با DCNF در ماه مارس در مورد “آخرین تدابیر محافظتی جامع” ارائه داد که “با تمام محتوای غیرمجاز که سیاست های پلت فرم را نقض می کند مبارزه و از بین می برد”.

پورنهاب در بیانیه ای در ماه مارس گفت: “این شامل یک سیستم قوی برای هشدار ، بررسی و حذف کلیه مطالب غیرقانونی ، ابزارهای تأیید سن و استفاده از تیم گسترده ای از ناظران انسانی است که به بررسی دستی تمام بارگذاری های سایت اختصاص داده شده است.”

حتما بخوانید:
خرید انواع پارچه مبلی جدید

نه Pornhub و نه شرکت مادر Mindgeek به درخواستهای زیادی برای نظر از DCNF پاسخ ندادند.

LAS VEGAS، NV – 18 ژانویه: تابلویی در غرفه Pornhub در نمایشگاه AVN Adult Entertainment Expo 2017 در Hard Rock Hotel & Casino در تاریخ 18 ژانویه 2017 در لاس وگاس ، نوادا نمایش داده می شود. (عکس از اتان میلر / گتی ایماژ)

کریستف تعدادی از حوادثی را که در آنها دختران جوان توسط Pornhub مورد سو استفاده قرار گرفته اند ، ذکر کرده است: در یک مثال ، مادری دختر 58 ساله خود را در 58 فیلم جنسی Pornhub پیدا کرده است. کریستوف گفت: در مثالی دیگر ، فیلم های تعرض جنسی به دختری 14 ساله از کالیفرنیا در Pornhub منتشر شد و تا زمانی که یک همکلاسی آنها را به مقامات گزارش نداد ، از وب سایت حذف نشد.

پورنهاب در هر دو مورد “از مسئولیت به اشتراک گذاشتن فیلم و سود بردن از آنها فرار کرد” ، اگرچه به گفته کریستوف عاملان این حملات دستگیر شدند

ستون نویس همچنین داستانی در مورد زن جوانی به نام کالی به اشتراک گذاشت که گفته می شود توسط چین پذیرفته شده و توسط خانواده خوانده اش قاچاق شده است. کریستف می نویسد ، خانواده کالی ، از 9 سالگی ، او را مجبور می کند که در فیلم های پورنوگرافی ظاهر شود ، بعضی از آنها به Pornhub برخورد کرده اند.

کالی 23 ساله به گفته کریستوف گفت: “Pornhub به ترافیک من تبدیل شده است.” “من هنوز می فروشم ، حتی اگر پنج سال از زندگی ام گذشته باشد.”

وی گفت: “شاید من هرگز نتوانم از این شرایط خلاص شوم.” “من ممکن است 40 ساله باشم و هشت فرزند دارم و مردم هنوز با عکسهای من در حال استمنا هستند. وارد «جوان آسیایی» می شوید و احتمالاً مرا پیدا خواهید کرد. “

کریستوف نوشت: “Pornhub از این نظر مانند YouTube است که به مردم اجازه می دهد ویدئوهای خود را ارسال کنند.” “اکثریت قریب به اتفاق 6.8 میلیون ویدئوی جدید که هر ساله در سایت منتشر می شود ، احتمالاً شامل بزرگسالان بالغ است ، اما بسیاری از آنها کودک آزاری و خشونت بی پروا را نشان می دهند. از آنجا که اطمینان از اینکه مرد جوان در این ویدئو 14 یا 18 ساله است غیرممکن است ، نه Pornhub و نه هیچ کس دیگری تصور روشنی از میزان غیرقانونی بودن مطالب ندارند. “

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید