مدیر کارگروه شکست داعش ، کریستوفر مایر استعفا داد


به گزارش هیل ، مدیر گروه ویژه وزارت دفاع – داعش ، کریستوفر مایر ، روز دوشنبه استعفا داد.

بر اساس گزارش The Hill ، گروه ویژه در مارس 2017 برای مطالعه سیاست ها و تدوین استراتژی های مبارزه با دولت اسلامی ایجاد و ریاست آن را انجام داد. وی جدیدترین مقام وزارت دفاع (DOD) است که استعفا داد یا پس از انتخابات اخراج شد.

“این تغییرات موفقیت نبرد نظامی را برای نابودی خلافت به اصطلاح فیزیکی داعش به رسمیت می شناسد و نشان دهنده تعهد وزارت دفاع برای نهادینه کردن تلاش ها برای مقابله با داعش و ادغام تلاش ها با متحدان و شرکا در خدمات ضد تروریستی و منطقه ای ما است. سیاست “، DOD در بیانیه ای از The Hill دریافت کرد.

بر اساس بیانیه وزارت دفاع هیل ، مسئولیت های مایر توسط دفتر دستیار وزیر دفاع در عملیات ویژه و درگیری با شدت کم و دفتر معاون وزیر دفاع در امور سیاسی “بر عهده وی” خواهد بود.

به گزارش هیل ، هواداران کوهن-واتنیک و آنتونی تاتا ، حامیان رئیس جمهور دونالد ترامپ ، دفاتر تعیین شده برای تصاحب کار مایر را مشاهده می کنند. (مرتبط: آنها می توانند “اصلاح” شوند: بیش از 600 جنگجوی دولت اسلامی توسط مقامات کرد در سوریه آزاد شدند)

حتما بخوانید:
دولت ترامپ شروع به کار توجیهات اطلاعاتی با تیم انتقال بایدن کرده است

کوه هیل واتنیک اخیراً به عنوان افسر ارشد اطلاعات در پنتاگون ارتقا یافت ، در حالی که همچنان به عنوان دستیار وزیر دفاع برای عملیات ویژه و درگیری کم شدت باقی مانده بود.

به گزارش هیل ، تاتا برای تصدی سمت در بخش سیاسی سنا تأیید نشد ، اما یک مقام ارشد دولتی شد.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید