مبارزات انتخاباتی رون مک دانیل جورجیا یک رأی دهنده ناامید ترامپ را که می گوید نژاد سنا “از قبل تصمیم گرفته شده” س questionال می کند


رونا مک دانیل ، رئیس کمیته ملی جمهوری خواهان ، روز شنبه س fromالی را از یک رأی دهنده گرجی مطرح کرد که اصرار داشت دور دوم سنای ایالات متحده در این ایالت “قبلاً حل شده باشد”.

مک دانیل در ماریتا ، جورجیا بود و صبح شنبه به نمایندگی از سنسورهای جمهوری خواه کلی لوفلر و دیوید پوردو که در دور دوم انتخابات ژانویه 5 رافائل وارنوک و جان اوسوف با دموکرات ها روبرو بودند ، کارزار انتخاباتی را ترتیب داد.

زنی با استناد به ادعای رئیس جمهور دونالد ترامپ مبنی بر “تقلب” در انتخابات به نفع جو بایدن رئیس جمهور منتخب ، از مک دانیل پرسید: “چگونه پول و کار را از دست خواهیم داد؟”

این تبادل توسط Ryan Nobles از CNN دستگیر و در توییتر ارسال شد:

“این تصمیم گرفته نشده است!” مک دانیل اصرار کرد. “این کلید است. تصمیم گیری نشده است اول از همه ، دیوید پوردو با صدور گواهینامه هنوز 100000 رأی جون اوسوف دارد ، بنابراین اگر ایمان خود را از دست دهید و رأی ندهید و مردم دور شوند ، این تصمیم می گیرد. “

حتما بخوانید:
گزینه دیگر ساخت استخر با چوب است

گزارش شده است که این زن در حالی که رئیس RNC صحبت می کرد ، گفت: “مردم از قبل تصمیم گرفته شده اند.” (مرتبط: رونا مک دانیل در حال دور شدن از این ایده است که دعوا درباره مبارزات انتخاباتی ترامپ انتخابات را لغو خواهد کرد)

جمهوری خواهان با داشتن 50 کرسی به 48 کرسی برای دموکرات ها ، باید یکی از کرسی های جورجیا را بدست آورند تا در دو سال آینده اکثریت سنا را به دست آورند.

ترامپ که از هواداران خود خواسته بود دور دوم را تحریم نکنند ، قصد دارد روز شنبه در گرجستان کارزار انتخاباتی انجام دهد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید