مبارزات انتخاباتی ترامپ و RNC از روز انتخابات بیش از 207 میلیون دلار سرمایه جمع کرده اند


این کمپین روز پنجشنبه گفت ، مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ و کمیته ملی جمهوری خواهان (RNC) 207.5 میلیون دلار کمک مالی روز انتخابات جمع آوری کرده اند.

متحدان ترامپ حتی پس از باخت به رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، از داده ها برای حمایت از موقعیت ترامپ به عنوان رهبر جمهوریخواهان استفاده می کنند. بودجه بخشی از آن به لطف Save America PAC ، سازمانی جمع آوری کمک مالی که ترامپ اندکی پس از روز انتخابات برای کمک به تأمین بودجه تلاشهای قانونی خود برای خنثی کردن نتایج تأسیس کرد ، تأمین شد.

مدیر ستاد انتخاباتی در بیانیه ای گفت: “این ارقام عظیم جمع آوری کمک مالی نشان می دهد که رئیس جمهور ترامپ رهبر و منبع انرژی حزب جمهوری خواه است و طرفداران وی متعهد به جنگ برای نتیجه قانونی و قانونی انتخابات عمومی 2020 هستند.” ترامپ بیل استپین.

“وی همچنین رئیس جمهور ترامپ را برای ادامه مبارزه برای پاکسازی روند فاسد انتخابات ما در بسیاری از مناطق کشور و استفاده از دستاوردهای حاصل از انتخابات سال 2020 منصوب می کند تا بتوانیم مجلس را دوباره بدست آوریم و اکثریت مجلس سنا را بنا کنیم. در سال 2022 “، اضافه شد Stepien. (مرتبط: دادگاه عالی پنسیلوانیا دادخواست سرکوبگرانه مایک کلی علیه طرفدار ترامپ را رد کرد)

حتما بخوانید:
بعداً ، اسوف در دور دوم سنا در جورجیا تلافی خواهد کرد

این ارقام به لطف گزارش سازمان های مختلف برای بودجه دوره 15 اکتبر تا 3 نوامبر اعلام شد که طی آن 495 میلیون دلار درآمد کسب کردند.

تا پیش از این ، ترامپ از تسلیم شدن به بایدن امتناع می کرد و کیلی مک انانی سخنگوی کاخ سفید نیز تأیید کرده است که وی برنامه ای ندارد تا تمام چالش های حقوقی او تمام شود. ترامپ و ستاد انتخاباتی وی پرونده های خود را در آریزونا ، میشیگان ، پنسیلوانیا ، جورجیا و ویسکانسین پس گرفتند یا گم کردند.

ترامپ و ستاد انتخاباتی وی همین هفته دو پرونده قضایی علیه ویسکانسین تشکیل دادند که دادگاه عالی ایالت قبلاً از رسیدگی به آنها خودداری کرده است.

دادگاه منطقه ای شرقی ویسکانسین ایالات متحده به بقیه پرونده رسیدگی خواهد کرد. کالج انتخاباتی در 14 دسامبر به رسمیت شناختن بایدن به عنوان برنده رأی می دهد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید