مبارزات انتخاباتی ترامپ می گوید ، پنسیلوانیا ، آریزونا و میشیگان جلسات عمومی در مورد انتخابات را برگزار می کنند


ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، روز سه شنبه اعلام کرد که مجلس قانونگذاری ایالت پنسیلوانیا ، آریزونا و میشیگان پیش از انتخابات روز چهارشنبه جلسات عمومی را برگزار می کنند.

رودی جولیانی ، وکیل شخصی ترامپ و شهردار سابق نیویورک در بیانیه ای گفت: “به نفع همه است که به طور کامل تخلفات و تقلب در انتخابات را بررسی کنیم.” “و تنها راه برای انجام این کار جلسات دادرسی عمومی است ، همراه با شاهدان ، فیلم ها ، عکس ها و سایر مدارک غیرقانونی از انتخابات 3 نوامبر.”

این ستاد در بیانیه ای اعلام کرد که سنای پنسیلوانیا فردا اولین جلسه رسیدگی خود را برگزار می کند. هر سناتور یک سخنرانی مقدماتی پنج دقیقه ای ارائه می دهد ، و پس از آن شهادت شهود شاهدانی که اظهارات خود را به اتهام تقلب در رای دهندگان ایالت انجام داده اند ، ارائه می دهد. در اعلامیه مطبوعاتی آمده است ، وودی شخصی ترامپ ، رودی جولیانی ، قرار است در جلسه دادرسی فردا سخنرانی کند.

PN در پنسیلوانیا این رویداد را “نشست اطلاعاتی” در توییتر خواند.

روز دوشنبه جلسه قانونگذاری آریزونا برگزار می شود و در اول دسامبر جلسه قانونگذاری در میشیگان برگزار می شود. (مرتبط: “برای لغو هرگونه انتخاب کافی است” – کمپین ترامپ یک کنفرانس مطبوعاتی را با ارائه شواهد تقلب در رای دهندگان برگزار می کند)

حتما بخوانید:
خرید اقساطی لوازم خانگی

این کمپین گفت که “قانونگذاران ایالات متحده به طور منحصر به فرد واجد شرایط هستند و می توانند جلسات مربوط به بی نظمی در انتخابات و تقلب در رای دهندگان را” ، با استناد به ماده 2 ، بند 1.2 قانون اساسی ، که می گوید قانونگذاران ایالت ممکن است رای دهندگان را انتخاب کنید.

این اعلامیه ساعاتی پس از تأیید نتایج انتخابات در پنسیلوانیا ارائه می شود.

میشیگان نتایج روز دوشنبه را تأیید کرد.

مبارزات انتخاباتی ترامپ نتوانست ادعای تقلب در رای دهندگان را اثبات کند ، قاضی فدرال دادخواست مبارزات انتخاباتی را رد کرد و گفت این کار بی فایده است.

با این حال ، دادگاه تجدیدنظر منطقه سوم درخواست روز دوشنبه برای بررسی سریع رای دادگاه بدوی را تأیید کرد.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید