مبارزات انتخاباتی ترامپ با یک شکست قانونی دیگر در پنسیلوانیا مواجه شده است


دادگاه تجدیدنظر منطقه سوم آخرین تلاش رئیس جمهور دونالد ترامپ برای جلو بردن ادعاهای کلاهبرداری در پنسیلوانیا در روز جمعه ، تحمیل یک شکست قانونی دیگر را رد کرد.

دادگاه تجدید نظر رد دادخواست ترامپ توسط دادگاه بدوی را که خواستار حذف دسته آرا ball از طریق پست بود تأیید کرد. این حکم علاوه بر کشتن دادخواست ، هرگونه احتمال لغو تصویب مجوز نتایج انتخابات پنسیلوانیا را که جو بایدن رئیس جمهور منتخب اوایل هفته جاری اعلام کرد ، از بین می برد. (مرتبط: قاضی دستور تعلیق صدور گواهینامه از نتایج انتخابات پنسیلوانیا را پس از اینکه ایالت قبلاً آنها را تأیید کرد ، صادر کرد)

ترامپ برای پیگیری تلاش های قانونی در پرونده های باقی مانده خود ، رودی جولیانی ، شهردار سابق نیویورک را شنود می کند ، هرچند چالش ها در حال کاهش است. ترامپ انتخابات را به رسمیت نشناخته و همچنان اصرار دارد كه انتخابات “تقلبی” بوده است ، اما روز پنجشنبه تأیید كرد كه در صورت تأیید برنده شدن بایدن توسط کالج انتخابات ، کاخ سفید را ترک خواهد کرد.

حتما بخوانید:
ویراستار Daily Rundown: DNI Ratcliffe می گوید: چین از زورگیری و رشوه برای تحت تأثیر قرار دادن اعضای کنگره استفاده می کند

اکنون ترامپ توجه خود را به دور دوم آتی در جورجیا معطوف کرده است ، که تصمیم گیری در مورد طرح سنای ایالات متحده را تعیین می کند. كلی لوفلر و دیوید پوردو سنسورهای جمهوری خواه از كرسی های خود در برابر دموكرات ها دفاع می كنند. جمهوری خواهان در حال حاضر 50 کرسی دارند ، این بدان معناست که دموکرات ها باید لوفلر و پردو را آزاد کنند تا با جمهوری خواهان در مجلس مطابقت داشته باشند.

ترامپ برای مبارزات انتخاباتی برای افرادی که در 5 دسامبر پرداخت شده اند ، به جورجیا سفر خواهد کرد و از طرفداران خود خواست تا از خشم ناشی از تقلب ادعایی ، انتخابات را تحریم نکنند.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید