مبارزات انتخاباتی ترامپ از پنسیلوانیا شکایت کرد به این امید که این ایالت به سادگی آن را برنده اعلام کند

[ad_1]

مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، روز چهارشنبه با طرح یک دادخواست تجدید نظر ، از دولت پنسیلوانیا خواست که او را به سادگی برنده اعلام کند ، چند روز پس از نبرد نافرجام دادگاه در همان ایالت.

در دادخواست جدید ادعا شده است که به ناظران نظرسنجی های GOP دسترسی چشمگیری برای نظارت بر روند انتخاب داده نشده است. به گزارش پولیتیکو ، وی همچنین از قانونگذار ایالت جمهوری خواه اجازه می دهد تا مجموعه ای از رأی دهندگانی را که ترامپ را برنده این کشور می دانند ، تعیین کند. جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق در روزهای پس از 3 نوامبر با بیش از 80،000 رأی برنده اعلام شد ، اگرچه این نتیجه به طور رسمی تا 23 نوامبر تأیید می شود.

دادخواست جدید دو روز پس از آن صادر شد که دادگاه عالی پنسیلوانیا درمورد دعوی اصلی این کمپین علیه ناظران نظرسنجی GOP رای داد. این کمپین ادعای اعتبار خود را حفظ می کند. (مرتبط: ستاد انتخاباتی ترامپ می گوید “تقلب” کافی برای خنثی کردن نتیجه انتخابات را کشف کرده است)

“برخلاف استانداردهای انتخاباتی بین المللی سال 2002 … دادگاه عالی پنسیلوانیا در جهتی منحصر به فرد در میان دموکراسی ها قرار گرفت و گفت که ناظران قابل توجه بخشی از نظارت نیستند و آرا without بدون هیچ گونه بازبینی توسط مبارزات سیاسی و احزاب قابل شمارش است. “، در این دادخواست قرائت شده است.

این کمپین ادعا می کند که قوه مقننه ای که نتیجه انتخابات را تعیین می کند نتیجه درستی است. قانونگذار از صلاحیت فنی برای تعیین رای دهندگان خود برخوردار است ، اما این روند همیشه متناسب با رای ساکنان ایالت انجام می شود.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes