“مبارزات انتخاباتی بایدن ما را شکست داد” – بحث در فلوریدا در حال بحث است که پس از شکست سال 2020 چه اشتباهی رخ داده است.

[ad_1]

دموکرات های ایالتی فلوریدا پس از باخت های سنگین در انتخابات سال 2020 درگیر نبرد داخلی برای آینده حزب خود هستند.

پیروزی نسبتاً راحت رئیس جمهور دونالد ترامپ در یک ایالت ، همراه با شکست های ناامیدکننده در یک رأی مخالف ، یک نبرد ملی بین مترقیان و دموکرات هایی است که در حال بازی و در یک کشور آفتابی هستند ، طبق گزارش های جدید Politico.

اگرچه جو بایدن رئیس جمهور تازه انتخاب شده شد ، اما یکی از داستان های اصلی خارج از شب انتخابات ، داستان رئیس جمهور ترامپ بود تولید بیش از حد آشکار در میان رای دهندگان لاتین ، به ویژه در شهرستان میامی-داد. Miami-Dade پرجمعیت ترین شهرستان فلوریدا است و طبق گفته ها ، حدود 65٪ آمریکای لاتین است سرشماری سال 2010.(مرتبط: دموکراتها پلوسی را به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری خود انتخاب می کنند)

ترامپ 46 درصد برنده شد از رای دادن در آنجا ، یک جهش قابل توجه از پیروزی است فقط 34٪ در سال 2016 ، پولیتیکو با تعدادی از دموکرات های برجسته فلوریدا مصاحبه کرد تا بفهمد چه مشکلی برای حزب در ایالت آنها رخ داده است.

دانیلا فرارا ، بنیانگذار شرکت کوبانوس و بایدن ، گفت: “رهبری ایالت مبارزات بایدن ما را شکست داد.” پولیتیکو گفت ، ناتوانی دموکرات ها در فاصله گرفتن از مبادلات GOP آنها را از بین برد زیرا ضد پلیس و سوسیالیسم به آنها با رای دهندگان لاتین در فلوریدا جنوبی صدمه زد.

پس از انتخابات تلفنی ایالت فلوریدا ، جیسون پیتزو ، سناتور ایالتی گفت: “من در حزب سوسیالیست نیستم”. “زندگی من مظهر رویای آمریکایی است. من به بازارهای آزاد اعتقاد دارم. “

پیوست به دموکرات های ملی ، که برخی تصور می کنند به سمت چپ تغییر جهت دهید یک سوال ثابت بود که توسط مصاحبه شوندگان از Politico مطرح شد. به گزارش پولیتیکو ، کمیسیون سیاسی اکثریت فوروارد مستقر در واشنگتن به دلیل هدر دادن مقدار زیادی از 12 میلیون دلاری که در این ایالت صرف تلاش برای تبدیل صندلی های “غیر سودآور” در خانه کرده است ، مورد انتقاد قرار گرفته است. (مرتبط: فرماندار اندرو کوومو اکنون پردرآمدترین مدیر است و در آستانه ارتقا قرار دارد)

چندین تن از نمایندگان دموکرات نیز به ویژه برای تلاش نکردن در تلاش برای بازگشت به کشور ، خواستار مبارزات انتخاباتی بایدن شدند. مایا براون ، یک سازمان دهنده از تامپا ، گفت: “اگر ما برای برقراری ارتباط با رای دهندگان صبر کنیم ، زمانی که آرا از قبل رسیده است ، ما دیگر ضرر نکرده ایم.” فرارا گفت که وقتی صحبت از مبارزه با پیام ضد سوسیالیستی شد ، مبارزات انتخاباتی بایدن تهدید را به رسمیت نمی شناسد. “همیشه بهانه بود. تقریباً اگر اهمیتی نمی دادند. آنها تأثیر پیام سوسیالیسم را نمی دیدند. “

2020 بخشی از دنباله است مبارزه برای دموکراتها برای موفقیت در فلوریدا. به گزارش پولیتیکو ، این ایالت به مدت دو دهه فرماندار دموکرات ها یا یک مجلس قانونگذاری به رهبری دموکرات ها نداشته است. آنها از زمان باراک اوباما که این کشور را در سال 2012 تصاحب کرده است ، در 12 مسابقه در سراسر کشور فقط یک پیروزی داشته اند. (مربوط می شود: “آیا این از کتاب مقدس نیست؟” آیه کتاب مقدس سناتور Shatz Google در دفاع از Warnock هنوز این کار را اشتباه انجام می دهد)

به گزارش پولیتیکو ، آنا اسکامانی ، یک جمهوری دموکراتیک مترقی که در نظر دارد کاندیدا شود ، گفت: “تغییر سیستماتیک همان چیزی است که ما به آن نیاز داریم.” “ما نمی توانیم کرسی های بیشتری بدست آوریم مگر اینکه بر اساس ارزش ها پیش برویم و با منافع شرکت ها مبارزه کنیم و آنها را به چالش بکشیم.[ad_2]

منبع: outlandernews.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram followershtml nullednulled themes