مایکل فلین دادخواست را تشویق می کند که ترامپ را به تعلیق قانون اساسی و اعلام حکومت نظامی دعوت می کند


مایکل فلین ، مشاور سابق امنیت ملی ، روز سه شنبه طوماری را خواستار شد که رئیس جمهور دونالد ترامپ را به تعلیق قانون اساسی آمریکا ، اعلام حکومت نظامی و دستور دادن ارتش برای کنترل دور دوم انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 دعوت کرد.

در دادخواستی که روز سه شنبه توسط گروه غیرانتفاعی We The People مستقر در اوهایو منتشر شد ، می گوید: “هیچ راهی صلح آمیز برای حفظ اتحادیه ما باقی نمانده است” پس از پیروزی انتخابات رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، و ترامپ را به استفاده از “اقتدار انحصاری” برای جلوگیری از جنگ داخلی دوم.

در نامه ای که به همراه دادخواست آمده بود ، آمده است: “حکومت نظامی محدود ، گزینه بهتری از جنگ داخلی است!”

فلین ، که چهارشنبه گذشته توسط ترامپ به دلیل پذیرش ژنرال بازنشسته ارتش در دسامبر 2017 به دلیل اظهارات دروغ در FBI ، برای رئیس جمهور آمرزیده شد ، سه شنبه شب پیوند به دادخواست را در توییتر خود منتشر کرد.

فلین نوشت: “آزادی هرگز جز خدا زانو نمی زند.”

در نامه همراه با دادخواست آمده است که ترامپ باید آماده باشد تا مانند رئیس جمهور سابق آبراهام لینکلن در آغاز جنگ داخلی در اوایل دهه 1960 رفتار کند ، از جمله:

  • دستور “صدها روزنامه شمالی که علیه او صحبت می کردند تعطیل شود و صاحبان و سردبیران آنها دستگیر شوند”.
  • دستور دستگیری یکی از نمایندگان کنگره در اوهایو “به جرم صحبت علیه او”.
  • امضای حکم بازداشت رئیس وقت دیوان عالی کشور ، که حکم داد لینکلن “نوشتن جسد Habeas” را به طور غیرقانونی متوقف کرده است
  • دستور دستگیری هزاران شهروند مریلند “به جرم” مظنون به هوادار در آفریقای جنوبی “، برخی از آنها سالهاست که در زندانهای نظامی بدون محاکمه نگهداری می شوند.
حتما بخوانید:
ردیاب حیوانات چیست؟

“بسیاری مانند این در زمان لینكلن با این اقدامات مخالفت خواهند كرد ، اما ما به شما اطمینان می دهیم كه ما انسانها می فهمیم كه اقدامات كمتری برای جلوگیری از از دست دادن حق رای گیری و حفظ رای کافی نخواهد بود. جمهوری ما “، در این نامه آمده است.

در این نامه آمده است که اعلام حکومت نظامی توسط ترامپ و تعلیق قانون اساسی باید تنها هدف ارتش برای کنترل انتخاب مجدد ملی باشد که “نشان دهنده خواست واقعی مردم باشد”.

وکیل طرفدار ترامپ لین وود همچنین دادخواست را در روز سه شنبه ترویج داد و در توییتر نوشت که ترامپ برای جلوگیری از جنگ داخلی ناشی از بازیگران بدی که توسط چین کمونیست برپا می شود ، باید “حکومت نظامی اعلام کند”.

خبرنامه های متعددی انتخابات برای بایدن را اعلام کردند که انتظار می رود 306 رأی در کالج انتخاباتی در مقابل 232 رأی ترامپ کسب کند.

طبق کنفرانس ملی قوه مقننه ایالتی ، انتظار می رود رای دهندگان در هر کشور در 14 دسامبر دیدار و رای دهند.

ترامپ روز پنجشنبه گفت اگر کالج انتخاباتی به طور رسمی بایدن را برنده انتخابات 2020 اعلام کند کاخ سفید را خالی خواهد کرد. (مرتبط با: “من قطعاً این کار را خواهم کرد”): ترامپ می گوید در صورت برنده شدن رای بایدن در کالج انتخاباتی کاخ سفید را خالی خواهد کرد

حتما بخوانید:
حداقل سرمایه لازم برای راه اندازی یک فروشگاه لباس بچه گانه چقدر است؟

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به صورت رایگان در اختیار هر ناشر واجد شرایط اخباری است که می تواند مخاطبان زیادی را در بر گیرد. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید