ماریان میلر-میکس ، جمهوریخواه آیووا با 6 رأی در این رقابت ها پیروز شد


ماریان میلر-میکس ، نامزد جمهوری خواه آیووا ، روز دوشنبه پس از تأیید نتایج انتخابات از سوی شورای ایالتی ، دومین نماینده منتخب شهرستان شد – پیش از او فقط شش رأی از تقریبا 400000 رای دهنده ،

رقابت میان میلر-میکس و ریتا هارت ، نامزد دموکرات ، انتخابات فدرال این کشور در این چرخه بود. گواهینامه هیئت مدیره یک فرآیند چند هفته ای را به اتمام می رساند که در آن هارت با شمارش آرا mail نامه های الکترونیکی برنده می شود ، اگرچه بر اساس رجیستری Des Moines ، هارت نتایج را به چالش می کشد.

میلر-میکس دوشنبه شب در توئیتی نوشت: “من هرگز از جنگ برای شما و شانس شما در رویای آمریکایی دست بر نخواهم گرفت!”

اکنون تعداد نتایج 196964 رأی برای میلر-میکس و 196،958 رأی به هارت است.

پاول پیت ، وزیر امور خارجه آیووا در جلسه هیئت مدیره گفت: “من فکر می کنم تنها دلیل تقویت هر رای مهم است و می تواند مهم باشد.” (مرتبط: نامزدهای GOP که رأی مخالف دادند ، حتی زمانی که ترامپ از دست داد بیش از حد انتظار بود)

که در بیانیه، کمپین هارت گفت که آنها “گام های بعدی” را دنبال می کنند.

حتما بخوانید:
"RiggedElection!": خبرنگاران ترامپ در مورد کمپین های رالی ترامپ در جورجیا با رمز عبور WiFi

زک مونه ، مدیر ستاد انتخاباتی هارت گفت: “طبق قوانین آیووا ، این روند شمارش برای شمارش آرا قبلاً جمع آوری شده است ، به این معنی که ممکن است آرا additional قانونی اضافی هنوز شمارش نشده باشد.” “طی چند روز آینده ، ما مراحل بعدی این روند را به طور خلاصه شرح خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که همه صدای Iowans شنیده می شود.”

هارت تا روز چهارشنبه فرصت دارد تا رسماً در مورد نتایج مسابقه اقدامی انجام دهد. اگر این کار را انجام دهد ، طبق دادگستری ، دادگاه رقابت تشکیل می شود که طبق قانون ثبت می شود و تا 8 دسامبر در مورد این رقابت تصمیم گیری می کند.

اگر چالش های هارت شکست بخورد ، میلر میکس می تواند از دیو لوبساک دموکرات کناره گیری کند.

شورای ایالتی همچنین نتایج انتخابات ریاست جمهوری خود را تایید کرد ، که نشان داد دونالد ترامپ رئیس جمهور جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب را کمی بیش از هشت امتیاز شکست داد.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری Daily Caller News به طور رایگان در دسترس هر ناشر خبره واجد شرایطی است که می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. برای گزینه های صدور مجوز برای محتوای اصلی ما ، لطفاً با licensing@dailycallernewsfoundation.org تماس بگیرید.
منبع: outlandernews.ir

دیدگاهتان را بنویسید